Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Ostatnio weszły jakieś nowości?


stokarz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Hej. W Gw2 nie grałem od pół roku jak nie więcej. Mógłby mi ktoś po krótce opisać co się zmieniło oraz gdzie najlepiej zarabiać, a także expic na 45lvl.

1366981151-U331881.png
By Vanosz


|Ex Moderator League of Legends | Ex Moderator Duel of Champions | MPC Gold Member |

Opublikowano

W grze fabuła poszła do przodu. Nie bedę Ci jej opisywać bo możesz sobie zobaczyć na wiki lub stronie głównej. Co do zarabiania to nie wiem co jest najlepsze, mi wystarczają dungi. 45lv expic normalnie na mapach lub jeżeli to Ci się znudziło to polecam WvW (Chociaż to spotyka się z nieprzychylna opinią).Możesz również kupować Ac p1 za ~1g i dostaniesz expa oraz tokeny. Przy robieniu tego raz dziennie zarabiasz a robiąc to 2 razy dziennie wychodzisz na 0 ,+ 80 tokenów.

graphic.png


 

Opublikowano

Dzięki za odpowiedź. Aktualnie staram się coś zarobić oraz podlapac kilka lvl na tym nowym evencie z lions arch.

Ps. Nie chce zakładać nowego tematu więc czy ktoś mógłby mi podać ciekawy build na ten 45lvl elementalista bardziej do gry drużynowej i najlepiej na dagger albo scepter.

1366981151-U331881.png
By Vanosz


|Ex Moderator League of Legends | Ex Moderator Duel of Champions | MPC Gold Member |

Opublikowano

Aktualnie najlepszy sposób na golda to cof p1, ac p1 p3, se p1 p3. Taki run ok 2h zajmiuje ale pewne 10G masz.
Niestety 80 by się do tego przydał. Odnośnie buildu jak wrócę do domu to coś wrzuce, chyba że na infie coś się uda sklepac :)

Drugi sposób na golda to TP, ale tutaj jest ryzyko, no i sa to raczej inwestycje dlugoterminowe. Tak i wkład początkowy jest potrzebny.

Ostatni sposób to robienie legend, ale to już doświadczenie w grze i 2x80 by było przydatne - mniejszy problem że znalezieniem party. No i 3 miesiące roboty minimum na 1 z nich.

 

http://gw2skills.net/editor/?vEAQJArInMIS1D25AuMYAgeIlQhBKF0B-e

Póki co taki build wymyśliłem.
 

"The only person you should try to be better than is the person you were yesterday."

Opublikowano

Co do buildu podanego wyżej to jeżeli chcesz inwestować w conjured weapons (trait w fire ) to musisz posiadać ich więcej niż tylko łuk który w sumie przydaje się ze względu na 4 skill. Reszta jego skili jest słaba w PvE. Mozesz biegac np z ice bowem,axem i great swordem.

graphic.png


 

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Głównie story o Scarlet Briar, nowy arch system, kilka nowych spelli i ogólnie żałuj, że cię na eventach z living story nie było C:

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                      yotsuba.jpg


                                                                                    

Opublikowano

Na 15 Kwietnia został zapowiedziany Feature Pack, który sporo ma zmienić. 
Aktualnie wiadomo o :
- kolorki będą na konto, nie na postać,

- skiny broni/zbroi będą kolekcją, tzn. jeśli posiadasz skina do broni/zbroi to możesz go użyć na każdej postaci na twoim koncie. Tak nawet skin legendy będzie mógł zostać użyty na innych postaciach (bez statystyk),
- nowy system traitów,

- i czekamy co jeszcze nam powiedzą :)

"The only person you should try to be better than is the person you were yesterday."

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...