Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

* 1.7 * HardCore * Autorskie Gildie * 24/7 * NoPremium --> CubeHC


dCrafters

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

kbn241cfmor08hgfg.jpg


mc.CubeHC.pl


 


 


 


 


 


1142ovv0lzbktlcfg.jpg Informacje Ogólne


 


Sloty: 100


Wersja: 1.7


Premium: Nie


IP: mc.cubehc.pl


 


Jak nie dziala to 178.32.95.183


 


 


 


 


ct27yy1e056r0k0fg.jpg Skład Administracji


 


--> DarkAlono 


--> Demonai    


 


 


3x0iw4bkkwcgb4mfg.jpg Dlaczego my ?


 


Serwer był przygotowywany przez ponad miesiąc,


w tym czasie napisaliśmy cały system gildii oparty o


cuboidy , własną  tablistę, bany po śmierci,


tagi nad głową, i wiele wiele innych.


Zapewniamy was że na naszym serwerze na 


1000% się nie zawiedziecie !


 


 


q1qp7cjsb03b15efg.jpg TeamSpeak3


 


Posiadamy własny serwer TeamSpeak3.


Jego adres IP to ts.cubehc.pl


 


Zapraszamy na ts'a :)


 


q1qp7cjsb03b15efg.jpg Pluginy


 


- CubeGuilds


- CubeHC


- CubeHardcore


- CubeDrop


- CubeWands (rozdzka na spawn)


- TerrainControl (generator mapy)


- WE


- WG


- xAuth


- ProtocolLib


- TabAPI


6875zcrt6txno4tfg.jpg Screeny z serwera :)


2014-03-02_17.19.40.png?_subject_uid=104


2014-03-02_17.20.37.png?_subject_uid=104


2014-03-02_17.19.46.png?_subject_uid=104


2014-03-02_17.19.58.png?_subject_uid=104


2014-03-02_17.20.19.png?_subject_uid=104

Aktualna próba: Postaw serwer mt2 na vps z ubuntu.

Opublikowano

Fajny serwer wbijam 3 komendy i mam opa ;d Czy przypadkiem nie macie grifa spawna?

+Do tego przerobione pliki serwerowe xcrafters 

 

http://imgur.com/yR7JGZK

Dodaje screena ;D

Była drobna dziura w xAuth.

Już załataliśmy.

 

 

@misiek

Skąd takie przypuszczenia ?

Chyba wzorowanie się na czyimś pluginie nie jest czymś złym ? Przyznam że wzorowałem się na xCrafters,MCHC i skkf.

Aktualna próba: Postaw serwer mt2 na vps z ubuntu.

Opublikowano

Serwer do kitu. Grałem chwile po czym dostał bana za "latanie". Ponieważ zabiłem jakiegoś dzieciaka to ten do admina, że latałem. Admin nic nie sprawdzał i odrazu ban. Nie polecam.

 

 

@down
Nie latałem. Masz jakiś dowód niż przyjaciel kolesia co latał? Zbanowałeś mnie nie słusznie. 

yiWCsl1.png
Opublikowano

Mzoe miał klatki, myślcie ludzie? Kur*** to ze komuś net nie wyrabia to nie znaczy że lata.. !

Wątpie żeby to była wina neta.

Był jakieś 40 kratek nad ziemią. (na polanie, nie nad jakimś kamieniołem czy jak to tam się zwało)

Aktualna próba: Postaw serwer mt2 na vps z ubuntu.

Opublikowano

@up
To był jakiś Przemol. I już nie mieszaj mnie. Ja byłem ciągle na spawnie. Zbierałem sobie jedzenie i nagle ktoś piszę, że "latałem" i dostałem bana.

yiWCsl1.png
Opublikowano

Odbanowane.

Jak by był jakiś problem zapraszam na teamspeak'a - ts.cubehc.pl

Aktualna próba: Postaw serwer mt2 na vps z ubuntu.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...