Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Rozstrzygnięte][Sugestia]Pozwolenie na udostępnianie cheatów z rejestracją na forum.


Gość Lord Loginus

Czy chcesz aby można było udostępniać cheaty ze streamera?  

9 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy chcesz aby można było udostępniać cheaty ze streamera?

    • Tak
      2
    • Nie
      7

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema, otóż chce wprowadzić sugestię dotyczącą udostępniania cheatów w dziale w warrock. Tylko, że te cheaty trzeba uruchomić przez tzw. Streamer, który trzeba zarejestrować na niemieckim/angielskim forum o Cheach do WR. Wiem to jest forum, ale to forum o warrock i programowaniu cheatów w nim, do tego po angielsku. Czemu to proponuję? Ponieważ w dziale WarRock można znaleźć tylko 1 słabego cheata.

Opublikowano

Tak. ew. możesz robić paczkę *.rar w której umieścisz plik *.txt i opiszesz instrukcję gdzie dana osoba ma się zarejestrować.

Opublikowano

 

Niestety wątpię, aby taka sugestia przeszła. Pośrednictwo innych for raczej nie wchodzi w rachubę.

 

Dłuższej grafiki się nie dało?
 

Opublikowano

 

 

Niestety wątpię, aby taka sugestia przeszła. Pośrednictwo innych for raczej nie wchodzi w rachubę.

 

 

Opublikowano

 

 

 

Niestety wątpię, aby taka sugestia przeszła. Pośrednictwo innych for raczej nie wchodzi w rachubę.

 

 

 

Opublikowano

 

 

 

 

 

 

 

 

Niestety wątpię, aby taka sugestia przeszła. Pośrednictwo innych for raczej nie wchodzi w rachubę.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

 

 

 

 

 

 

Niestety wątpię, aby taka sugestia przeszła. Pośrednictwo innych for raczej nie wchodzi w rachubę.

 

 

17052109001382846035.png


Opublikowano

 

 

 

 

 

 

 

Niestety wątpię, aby taka sugestia przeszła. Pośrednictwo innych for raczej nie wchodzi w rachubę.

 

 

 

Opublikowano

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Niestety wątpię, aby taka sugestia przeszła. Pośrednictwo innych for raczej nie wchodzi w rachubę.

 

 

 

 

 

MPC Hejter Team Leader

Opublikowano

Niestety wątpię, aby taka sugestia przeszła. Pośrednictwo innych for raczej nie wchodzi w rachubę.

graphic.png

i7-6700K l MSI GTX 1080 X l 2x8GB 3000MHz l MSI Z170A l SSD HyperX 240GB

Opublikowano

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Niestety wątpię, aby taka sugestia przeszła. Pośrednictwo innych for raczej nie wchodzi w rachubę.

 

 

 

 

 

 

Opublikowano

A niby czemu nie? U nas w dziale są niektóre cheaty, których rejestracja na innym forum jest normą, tzw. loader. Dziwie się moderatorowi tego działu, że nie pozwala swojemu działu na rozwój. W końcu hacki/boty/bugi to idea tego forum.

 

Według mnie ta sugestia jest oczywista. Tak.

Opublikowano

A niby czemu nie? U nas w dziale są niektóre cheaty, których rejestracja na innym forum jest normą, tzw. loader. Dziwie się moderatorowi tego działu, że nie pozwala swojemu działu na rozwój. W końcu hacki/boty/bugi to idea tego forum.

 

Według mnie ta sugestia jest oczywista. Tak.

Opublikowano

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Niestety wątpię, aby taka sugestia przeszła. Pośrednictwo innych for raczej nie wchodzi w rachubę.

76561198151853599.png
Opublikowano

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Niestety wątpię, aby taka sugestia przeszła. Pośrednictwo innych for raczej nie wchodzi w rachubę.

 

1378331621-U719057.png

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Niestety wątpię, aby taka sugestia przeszła. Pośrednictwo innych for raczej nie wchodzi w rachubę.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

INCEPCJA :D

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Niestety wątpię, aby taka sugestia przeszła. Pośrednictwo innych for raczej nie wchodzi w rachubę.

 

 

like_me_on_facebook.png

facebook.com/vershydesign

Opublikowano

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Niestety wątpię, aby taka sugestia przeszła. Pośrednictwo innych for raczej nie wchodzi w rachubę.

 

 

 

"Upadli powstaną"

  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...