Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

-----------[1.7.2] MultiGames [Lobby] [FreeBuild - Survival - SkyBlock] [2000 slotów] [Orginalne pluginy i mapa] SERDECZNIE ZAPRASZAMY!--------------


trailer11

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

 

1385304843-U691595.png 2e6biwx.png1385304877-U691595.png

 
 
 
 
 

 

1385304711-U691595.pngTyp serwera: : SV + FB + SB + PVP

 

1385304711-U691595.pngRodzaj serwera: : Dedykowany

 

1385304711-U691595.pngSloty: 2000

 

1385304711-U691595.pngIp: FHST.PL:25689

 

1385304711-U691595.pngPotwory: TAK

 

1385304711-U691595.pngZwierzęta: TAK

 

1385304711-U691595.pngPvP: TAK

 

1385304711-U691595.pngPremium: NIE

 

1385304711-U691595.pngNether: TAK

 

1385304711-U691595.pngBialaLista: NIE

 

 

29c12zb.png

WŁAŚCICIELE

||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||

 

MrTybnk

recool001

TrailerPL (FreeBuild)

 

ADMINISTRATORZY

||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||

 

MalinaCRAFT

arti26c

mmate1234

 

[REKRUTACJA NA HELPERA]

 

 

2ztaozo.png

 

Pluginów jest tyle że dużo by wymieniać. Mogę jedynie zapewnić że

wszystkie są dopasowane do waszych potrze :3

 

 

 

2guw2e1.png

 

Szukasz serwera dedykowanego który nie zniknie z dnia na dzien?

Dobrze trafiłeś!

Serwer posiada 32 GB ramu własne LOBBY oraz wiele trybów rozgrywaek, które gwarantują dobrą zabawe!

Jednym słowem? Wbij a zobaczysz ;3

 

 

GRAFIKA BY TRAILERPL

 

 
 

x


Opublikowano

Zrypany serwer... nie polecam go nikomu. :) Jeszcze kilka powodów:

 

- Automessage nie skonfigurowane. W sumie, to wiekszość pluginów nie skonfigurowana.
- Authme nie połączone.

- Spawn ustawiony na odpierdziel.

- Wchodzę na serwer Freebuild, wpisuje /warp. Co się pokazuje? Nie ma żadnych warpów. Czytam regulamin. Jedyny punkt to "Działki są dawane pod komenda" Ale jaka komenda? Nie ma wyjścia ze spawna.

 

 

Po co reklamować taki serwer? Wszystko zrobione na odpierdziel...

 

@henio9: Dlaczego ,,właściciel serwera" komentuje swój serwer? 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...