Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Life King - [Serwer Role Play Gamę] [Starożytne czasy] [Księstwa] [Wojny/Sojusze] [Wojska/Gospodarka] [Brak WhiteList] [Slot 300] [Non Premium] Wejdz!


upgrade11

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

R

 

E

 

K

 

L

 

A

 

M

 

A

 

!

 

!

 

post-670961-0-30952700-1393706824.png

 

Serwer Life King jest dla osób które szukają smaku w czasach starożytnych, za czasów

królów oraz cesarzy, czasów w których istnieją księstwa, które toczą wieczne wojny ze sobą i nie mają zamiaru przestać.

gdzie toczy się wojna oraz sojusze, jeżeli kręci cie taki klimat ten serwer jest dla ciebie.

 

post-670961-0-45202200-1393706836.png

 

Serwer powstał dla ludzi którzy chcą zagrać na prawdziwych serwerach typu starożytność, zostać

pomocnikiem króla, dowodzić księstwem, lub dowodzić armią księstwa.

nie jest to serwer łatwy ponieważ każdy musi się czymś zajmować inaczej księstwo będzie się gubić 

i w końcu upadnie.

 

post-670961-0-84360900-1393706842.png

 

Pewnego razu, kobieta o imieniu Jadwiga urodziła 5 synów, dała im na imię Juliusz,Władysław,Bolesław,Mikołaj,Mieszko

żyli na dużej ziemi na której dowodził ich ojciec Wacław I, pewnego razu ojciec ze stanu zdrowotnego zmarł, po pochowaniu ojca,

zaszły kłótnie między braćmi o tron ojca, niestety nie móc się dogadać doszło do rozbioru ziemi, każdy z braci miał swoją ziemie

lecz dalej im to nie dawało spokoju że dlaczego mają mieć taką ziemie a nie większą, między braćmi toczyły się wojny, lecz nie którzy odpuszczali i dawali

szanse innym.

 

po 3 latach po śmierci ojca zmarła ich matka, podczas pogrzebu bracia wywołali wojny między sobą, Juliusz z Bolesławem na Mikołaja i Mieszko,

Władysław lecz nie chciał toczyć wojny bo wiedział że jego armia nie ma szans, więc odpuścił i nie chciał być po nikogo stronie

niestety wojna skończyła się śmiercią brata Bolesława.

 

Reszta Historii będzie dopisywana, lecz po tym co się będzie działo na serwerze :)

...

 

post-670961-0-60484300-1393706849.png

 

Działanie serwera jest łatwe i proste do zrozumienia, jest to serwer Light Role Play, Czyli? Czyli odgrywanie Akcji

Role Play w życiu starożytnym!, możesz zostać członkiem rady księstwa! rolnikiem, pomocnikiem, czy tam nawet Posłańcem!

Odgrywanie Akcji Role Play jest łatwe typu /me wyciąga miecz z pasa. ( Dlatego to Light RP ) nie trzeba pisać 

akcji przy każdym uderzeniu itp, ponieważ na wojnie księstwa 100 na 100 graczy nie będziemy robić jaj..

Dokładnie chodzi oto że są cztery księstwa, każde księstwo ma króla, 6 osób w radzie, 2 rolników, 1 górnik i drwal!

jeżeli spełniasz wymagane rzeczy, pisz śmiało!

 

Można także wybrać tryb gry wolny, czyli zostać zwykłym wolnym człowiekiem!

 

post-670961-0-96595600-1393706855.png

 

Własciciel: Upgrade11

 

 

post-670961-0-57631400-1393706861.png

 

Linki do fanpagów zostaną podane kiedy indziej!

 

post-670961-0-80358300-1393706871.png

 

SS'y z serwera dodamy wkrótce!

 

post-670961-0-03224300-1393706877.png

 

Aktualnie nie ma dodatków!

 

 

Podanie na króla księstw! (maks 6) księstw.

Imię:
Wiek:
Czy znasz RP:
Ocena RP:
Podaj przykład RP:
Proponowana nazwa królestwa:
Ilość króli:
Ilość rady:
Ilość Drwali:
Ilość Górników:
Ilość farmerów:

(( Na początek farmerzy itp nie są obowiązkowi ))

11576_13_08_08_10_35_35.png

 

 

 

 

POSTY: [50] [100] [150] [200] [250] [300] [350] [400] [450] [500] [550] [600] [650] [700] [750] [800] [850] [900] [950] [1000]

 

Opublikowano

11576_13_08_08_10_35_35.png

 

 

 

 

POSTY: [50] [100] [150] [200] [250] [300] [350] [400] [450] [500] [550] [600] [650] [700] [750] [800] [850] [900] [950] [1000]

 

Opublikowano

Za niedługo będą SS'y :)

11576_13_08_08_10_35_35.png

 

 

 

 

POSTY: [50] [100] [150] [200] [250] [300] [350] [400] [450] [500] [550] [600] [650] [700] [750] [800] [850] [900] [950] [1000]

 

Opublikowano

W takim razie czekam! :-)

Serwer zapowiada się świetnie, zaraz wejdę i zobaczę.

Opublikowano

Serwer Startuje w piątek! wszystko będzie przygotowane! ja jestem królem 1 państwa! jeżeli nie będzie drugiego lub więcej nie wystartujemy !!

11576_13_08_08_10_35_35.png

 

 

 

 

POSTY: [50] [100] [150] [200] [250] [300] [350] [400] [450] [500] [550] [600] [650] [700] [750] [800] [850] [900] [950] [1000]

 

Opublikowano

Refresh

11576_13_08_08_10_35_35.png

 

 

 

 

POSTY: [50] [100] [150] [200] [250] [300] [350] [400] [450] [500] [550] [600] [650] [700] [750] [800] [850] [900] [950] [1000]

 

Opublikowano

Imię: Michał
Wiek: 16
Czy znasz RP: Oczywiście
Ocena RP: 8/10
Podaj przykład RP: *ziewnął* ; *cicho odchodzi za mur*
Proponowana nazwa królestwa: Tatyafëaulundo  [ Tłumaczenie Dokładne - Druga Dusza Potwora ]
Ilość króli: 1
Ilość rady: 6
Ilość Drwali: 4
Ilość Górników: 2
Ilość farmerów: (Chwilowo Nie Wiadome)

 

# Napisałem to, gdyż chcę zobaczyć jak serwer wypadnie ;)

# Czekam na start, Pozdro

# Niczek w MC - przewoz20011

Opublikowano

A mam pytanie tam jak podajemy ilu drwali itp. to mówimy ile chcemy na tych posadach ludzi czy ile mamy ?




A wyjaśnicie ogólnie jak będzie wyglądać rozgrywka i w jakim sensie będą te rangi ?

Opublikowano

ilu masz.. rozgrywka będzie typu budzisz się na normalnym spawnie.. i toczy się życie starożytne :)

11576_13_08_08_10_35_35.png

 

 

 

 

POSTY: [50] [100] [150] [200] [250] [300] [350] [400] [450] [500] [550] [600] [650] [700] [750] [800] [850] [900] [950] [1000]

 

Opublikowano

Nie wiem jeszcze

11576_13_08_08_10_35_35.png

 

 

 

 

POSTY: [50] [100] [150] [200] [250] [300] [350] [400] [450] [500] [550] [600] [650] [700] [750] [800] [850] [900] [950] [1000]

 

Opublikowano

Coś chyba nas wkręcasz i pewnie wystąpi teraz błąd i potem już koniec lecz to jedynie moja opinia ponieważ nic nie wiadomo wiec trochę słabo jest .

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...