Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz
  • 0

LoL, błąd, instalacja Windowsa, zmiana na 7


Alliance2k14

Pytanie

Opublikowano

Witam, zakupiłem sobie laptopa, bez żadnego oprogramowania, jest jedynie jeden błąd.

Osobiśce mam jeszcze PC ale z Laptopa w czasie podróży przyda mi się bardzo. 

Nie ważne, nie o tym mowa.

1393701243-U1120538.jpg<błąd który wyskakuje !!!

Karta to Intel HD 3000 (coś takiego) [bardzo dziwne menu BIOSU], instaluje Windowsa 7, który instalowałem już setki razy u znajomych i u siebie, formatowałem nie raz

PO TYM JUŻ SAME BŁĘDY WYSKAKIWAŁY, NP. NIE MA I TAK SYTSTEMU OPERACYJNEGO CZY WYSKAKUJE BŁĄD PRZY INSTALACJI WINDOWS XP.

POMOCY!!!

Dużo problemów mają z tym inni ludzie, niech ktoś pomoże :D

Za pomoc na problem podany wyżej na pewno jakoś się wynagrodzę lajkami, może subami czy co tam chcecie.

BARDZO POTRZEBNE JEST MI TO DO GODZINY 10:00, JUTRO.

Ok. 12 mam wyjazd, muszę mieć już wgrany system.

Szukam też znawcy, który by mógł pomóc.

W jakim dziale mogę jeszcze zadać powyższe zagadnienie?

Jeśli ktoś mi pomoże, niech mi tera somebody napisze co będzie potrzebne do odpalenia klienta League of Legends.

Myślę że DirecX i biblioteki C++, prosiłbym o bezpośrednie linki do pobrania.

6 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zrób tak ja na pw Ci na pisałem ;d formatowanie dysku za pomocą instalacji Windowsa XP powinna pomóc ;d 

Ale nawet Xp nie da się odpalić.

Wyskakuje od razu błąd.

Opublikowano

jesteś pewien czy w ogóle masz dysk ?

 

podepnij go jakby co do kompa i tam uruchom instalkę , potem przepnij

If you = stupid then

insert(foot.in.your.ass)

end if

licznik-54-96732-stat.png

Opublikowano

Już Ci pisałem w statusie i napiszę jeszcze raz, zgraj system na inną płytę DVD, moja nie miała nawet 1 ryski, ale laser w nagrywarce już po 7 latach wyrobiony, po przegraniu powinno Ci działać.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...