Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Szukam teamu do zrobienia serwera Metin2 ! Więcej Temat !


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam was użytkownicy, Szukam kilku ludzi do stworzenia stabilnego oraz dobrego serwera MT2 Hard/Medium .


 


Czego wymagam :


 


-Lojalności.


-Aktywności.


-Kreatywności.


-Doświadczenia.


 


Ja będę zajmował się całą koncepcją serwera, pomysłem serwera, oraz wykupieniem maszyny VPS/Dedyk oraz Clientem serwera.


 


Kogo poszukuje :


 


Technik : 2x


Quester : 1x


Grafik : 1x


 


/ Gdy skonczymy tworzyc na Hamachi / Mam możliwość kupna VPS / DEDYK !


 


 


KONTAKT GG : 49746342 Lub PW.


Opublikowano

Alladin ! Jak miło Cię widzieć po raz xxx ! Twój temat również :)

Nie polecam, 198517851761 kont na mpc i 3178155781  tematów :)

25 | 50 | 100 | 150 | 200 | 250 | 300 | 350 | 400 | 500 | 550 | 600 | 700 | 800 | 1000 | 1500 


>>> 15% Ostrzeżeń <<<


 


Nie wciskaj tego !

Opublikowano

Alladin ! Jak miło Cię widzieć po raz xxx ! Twój temat również :)

Nie polecam, 198517851761 kont na mpc i 3178155781  tematów :)

Witaj kolego nie wiem o kogo ci chodzi, mylisz osoby chyba. :)

Opublikowano

Witaj kolego nie wiem o kogo ci chodzi, mylisz osoby chyba. :)

Witam^^, na czerwono zaznaczyłem Ci informację identyczne jak w Twoim temacie. Tamten jest 'jego' aka Twój ;)

Witam, wszystkich użytkowników więc tak poszukuję Teamu do stworzenia fajnego stabilnego serwera typu Hard/Medium .-Nawet kropka w tej samej odległości 


Technik [0/1]

- Osoba która zajmuję się Edycją Plików serwera, Wgrywanie Questów, Updaty na serwerze + ogarnięcie bugów.

Quester [0/1]

- Osoba która potrafi napisać jakieś fajne Questy.

Grafik [o/1]

- Osoba która zrobi grafikę dla serwera oraz do prezentacji serwera.

Po resztę informacji zapraszam na PW lub GG; 49746367


Ja osobiście będę zajmować się całą reklamą serwera, pomysłem,koncepcją, oraz Wizualnym wyglądem clienta oraz zabezpieczeniem serwera oraz clienta. 

Czekam na oferty.

Ja osobiście będę zajmować się całą reklamą serwera, pomysłem,koncepcją, oraz Wizualnym wyglądem clienta oraz zabezpieczeniem serwera oraz clienta. 

 

Hard/Medium .-Nawet kropka w tej samej odległości :D

 

Przypadeg ? Nie "sondze". ;)

Nie polecam.

25 | 50 | 100 | 150 | 200 | 250 | 300 | 350 | 400 | 500 | 550 | 600 | 700 | 800 | 1000 | 1500 


>>> 15% Ostrzeżeń <<<


 


Nie wciskaj tego !

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...