Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Plik Opowiedzialny Za Nazwę Postaci


swierzaczek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Heya

Czy ktoś wie jaki dokładnie plik w paczce root odpowiada za wyswietlanie nicku postaci oraz rangi po najechaniu myszką na postać? (Aczkolwiek bardziej interesuje mnie linijka) Chodzi mi np o usunięcie nazwy postaci i zostawienie samej rangi. Czyli jak najezdzamy na postac ma pisac Rycerski i nic wiecej.

Boo: czyli prawie jak narodziny Frankenstein'a.

http://www.youtube.com/watch?v=UXBdZu82-9A

Opublikowano

Heya

Czy ktoś wie jaki dokładnie plik w paczce root odpowiada za wyswietlanie nicku postaci oraz rangi po najechaniu myszką na postać? (Aczkolwiek bardziej interesuje mnie linijka) Chodzi mi np o usunięcie nazwy postaci i zostawienie samej rangi. Czyli jak najezdzamy na postac ma pisac Rycerski i nic wiecej.

 

Niema takiego pliku jak już jest to baza danych i napewno jest to zapisane gdzieś w tabeli typu player ale (jak przejrzę to napiszę co i jak)

 

tutaj SS gdzie proponował bym zacząć szukać w bazie player jest tabela player wiec moze od tego zacznij

 

capture03012010085137.jpg

Opublikowano

nie obrażając nikogo, co wy się znacie? tylko baza baza. To klient przetwarza pakiety które dostaj od serwera.

Boo: czyli prawie jak narodziny Frankenstein'a.

http://www.youtube.com/watch?v=UXBdZu82-9A

Opublikowano

Chodzi mi np o usunięcie nazwy postaci i zostawienie samej rangi. Czyli jak najezdzamy na postac ma pisac Rycerski i nic wiecej. (to napisałem w pierwszym poście). - to nie jakoś niezrozumiale napisane? Logujesz się do gry, najeżdżasz myszką na postać i masz rangę + nazwę gracza, a ja chcę by po najechaniu widoczna była tylko ranga.

Boo: czyli prawie jak narodziny Frankenstein'a.

http://www.youtube.com/watch?v=UXBdZu82-9A

Opublikowano

I jak grochem o ścianę, nie rozumiecie, że klient wyświetla wszystko to co widzicie na ekranie? Więc skoro mogę zmusić potwora że po kliknięciu na niego wyświetla się moja nazwa postaci, oraz moja ranga to gdzieś w którymś pliku musi być linijka odpowiedzialna za wyświetlanie tego co widzimy po najechaniu na postać - czyli nic. Ja nie chcę tworzyć postaci bez nicków, chce ten nick tylko ukryć.

Boo: czyli prawie jak narodziny Frankenstein'a.

http://www.youtube.com/watch?v=UXBdZu82-9A

Opublikowano

Oni nie kumaja ^^ To plik metin2.bin o ile sie nie myle , nie dasz rady tego zmienic raczej.

Saying Java is good because it works on all operating systems is like saying anal sex is good because it works on all genders.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...