Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Czy można to uznać jako nadużycie?


MaTvA

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

po długim czasie gry ustawiłem w końcu tak grafikę, aby nie było lagów.

Teraz dopiero się rozkręcam.

Wbiłem KD z 0.6 do 0.8 (zacząłem grę 1.01, więc wtedy się grać nie dało).

Więc tak... gram sobie na TDM, mapa Lost Temple i non-stop odbieram spam, że niby mam hacki i Bóg wie co.

Wkur.iłem się porządnie, gdy odpisując na ten spam zbierałem deady.

Czy można to uznać jako nadużycie i tak samo zgłosić?

 

//Edit:

W ostatniej rozgrywce doprowadziło to do tego, że mój team przegrał o 190pkt.

 

 

Gratulacje dla moderatora za zmianę nazwy tematu....

Ja wiem jak zgłosić, tylko czy to podchodzi pod nadużycie.


897771404427433574016.png

Opublikowano

Heh, dowód to muszą mieć oni.

Wystarczy chat sprawdzić... ;]


897771404427433574016.png

Opublikowano

chat to chat, jesli cie nie wyzywaja od ch, D, P, S itp to nic im nie zrobisz.... olewaj chat jesli cie nie pytaja o cos sensownego...

b421ea0bef5eb630m.png

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Witam,

po długim czasie gry ustawiłem w końcu tak grafikę, aby nie było lagów.

Teraz dopiero się rozkręcam.

Wbiłem KD z 0.6 do 0.8 (zacząłem grę 1.01, więc wtedy się grać nie dało).

Więc tak... gram sobie na TDM, mapa Lost Temple i non-stop odbieram spam, że niby mam hacki i Bóg wie co.

Wkur.iłem się porządnie, gdy odpisując na ten spam zbierałem deady.

Czy można to uznać jako nadużycie i tak samo zgłosić?

 

//Edit:

W ostatniej rozgrywce doprowadziło to do tego, że mój team przegrał o 190pkt.

 

 

Gratulacje dla moderatora za zmianę nazwy tematu....

Ja wiem jak zgłosić, tylko czy to podchodzi pod nadużycie.

 

 

Jeśli masz dowody w postaci zdjęć to zgłoś.

 

 

Jak najbardziej możesz to zgłosić jako przekleństwa albo nadużycie.

 

 

Możesz to zgłosić jak masz dowód.

 

Za takie coś nic im nie mogą zrobić ;) To jest zmora dobrych graczy :D Ja już się wyuczyłem scorpionem tak grac że same headshoty mam i baardzo dużo "multikill" i "jednostka militarna" , nic nie poradzisz na to ze ktoś pisze że masz hacka, po prostu to ignoruj, a jak nie masz nic to gwarantuję Ci że bana nie dostaniesz , podobno tłumaczy się winny, miłej gry!! :D

Opublikowano

Jak najbardziej możesz coś z tym zrobić zrobić tak zwany Screen Shot  i zgłosić to w grze na danego gracza opisać sytuacje itd ..

Jeżeli nie miałeś nic wspólnego z Cheatami nie bój się niczego i graj jak potrafisz to jest w końcu skill.

i1sWQY0.jpg

Opublikowano

Aby cie osadzac o czeaty powinni posiadac dowody na to ze je masz. Mam ten sam problem co ty ustawilem grafike i rozdzielczosc na najmniejsza, gra smiga mi idealnie.

Tez jestem osadzany o cheaty ale sie tym nie przejmuje.

 

Jak najbardziej mozesz to zglosic

jesli dana osoba jest upierdliwa i dla ciebie nie mila tylko dlatego ze nie potrafi grac to zglaszaj to :)

MQpg.png


| Polub ten Post | Sygnatury na Zamowienie | Bannery | Loga |

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...