Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Vineris.pl Szuka YouTuber'ów wbijajcie :)


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam vineris.pl szuka youtuber'ów niebawem start serwera !.

Typ serwera medium !.

Max Lvl-150

Team :

[GA]VeenQ

[GA]Callo

oraz dopisze potem innych

500-999 widzów - 11 złotych tygodniowo sms minimum 2 odcinki

999-2000 widzów - 21 złotych tygodniowo sms minimum 2 odcinki

2000-2500 widzów - 30 złotych tygodniowo sms minimum 2 odcinki

2500-4500 - 50 złotych przelewem tygodniowo minimum 2 odcinki

Uwaga wszystko może się zmienić kontakt :

GG:21244114

Oraz poszukujemy prezentera.

Co zrobi prezke,GamePlaya

Niedługo zapowiedź serwera.

Przewidywany start 5 marca :)

Opublikowano

Zapraszam yt;) Wiadomo może jeszcze jakieś SM dodamy w mniejszej ilości:)

Naprawdę jest z czego nagrywać:)

Pozdrawiam, callo.

giphy.gif

 

"Są ludzie, którym szczęście mig­nie tyl­ko na mo­ment, na mo­ment tyl­ko się ukaże po to tyl­ko, by uczy­nić życie tym smut­niej­sze i okrutniejsze." ~ Stanisław Dygat

Opublikowano

Syf to ty jesteś, oraz rozwiń swoją argumentacje, ponieważ to jest bez pod stawne oszczerstwo w naszą stronę.

 

Pozdrawiam, VeenQ

Opublikowano

Tak ma racje on to jest syf.Aby hejtować potrafi i nie wiadomo po co pisze post jak go nie interesuje.Aby spamil.

Widząc po twojej sygnaturze twoje ogarnięcie od strony technicznej jest bardzo zaawansowane

W poście nie zamieściłes ŻADNYCH informacji # Hamachi # Dedyk # Cokolwiek

 

 

Szukam kogoś kto postawi serwer na plikach Grayst/Almantia na hamachi potem na dedyka dogadamy sie pw albo gg 2632215 skype kubasz91

 

No no gratuluje xD

 

 

1377531174-U173186.png


Opublikowano

Odróżniasz Nicki, je jestem VeenQ, post napisał Kuba, on nie jest w ogóle w teamie, więc nie wiem w czym problem.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...