Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Problem z połączeniem się z serwerem


koxiki1234

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemka dzisiaj sobie siedziałem na ts I nagle mnie rozłączyło i nie wiem co się stało ale nie moge wejs na serwer, a koledzy tam siedzą o to wycinek z konsoli:

<21:09:47> Trying to connect to server on 79.133.192.57:9619
<21:09:54> Failed to connect to server
 
Tylko na ten jeden nie moge a na inne reszcze moge.
 
I próbowałem przeinstalować go i nic PROSZE O POMOC
Opublikowano

Wiem właśnie ataki dos. otrzymuje bo były spory (nie ważne jakie) i teraz typ (cwel) atakuje.

 

@Edit.

A moge to jakoś minąć i wejść

Nie można tego ominąć, jedynie możesz wejść na inny serwer.

Serwer ma słabą ochronę anty-ddos'ową.

Opublikowano

 

Siemka dzisiaj sobie siedziałem na ts I nagle mnie rozłączyło i nie wiem co się stało ale nie moge wejs na serwer, a koledzy tam siedzą o to wycinek z konsoli:

<21:09:47> Trying to connect to server on 79.133.192.57:9619
<21:09:54> Failed to connect to server
 
Tylko na ten jeden nie moge a na inne reszcze moge.
 
I próbowałem przeinstalować go i nic PROSZE O POMOC

 

To wszystko zależy od internetu.

 

Jeżeli miałbyś dobrego neta do może i przez DDOS'a na serwer ts, miałbyś zwiększony ping, ale nie wywaliłoby cie. Gdy następuje atak na taki serwer to lecą właśnie pierwsze osoby ze słabym łączem, dlatego twoi kumple dalej tam siedzą.

Dłuższej grafiki się nie dało?
 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...