Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Poszukuję osób do stworzenia gry via www


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemka.

Poszukuje dwóch osób do współtwórstwa gry przeglądarkowej mmorpg.
1.Poszukuje grafika, który będzie robił rysunki questów (czyli scenerię jakiś lasów, miast itd.), oraz potworków, reklam itp. w stylu anime (sam rysuje anime, więc co jakiś czas też coś robię z grafiki).
2.Poszukuje kogoś, kto będzie pisał questy, oraz tworzył, bronie, potworki itd. ogólnie zajmował się fabułą gry.
Wynagrodzenie dla każdego to po 10% zysków z gry. Gra wystartuje kiedy będzie sensowna ilość zasobów. Przewiduje start na początek marca.
Wielkość zarobków zależy od użytkowników korzystających z opcji płatnych, co oznacza, że czym lepiej ją rozreklamujemy tym większe będą zarobki.

Atmosfera panująca w ekipie ma być na luzie, jak swój ze swoim ;). Silnik pisałem sam, został już skończony w wersji BETA 0.1. Jest jeszcze sporo do zrobienia, ale tym zajmuje się ja.

Gra to : animeworld24.cba.pl

Mój email : [email protected]

 

Screeny : https://imageshack.com/i/na3adcp

Opublikowano

Ref co 24h. Zaprezentuj nam może jakieś screeny z obecnych postępów nad grą...

3587513.png


Potrzebujesz pomocy? Pisz śmiało na PW/Skype/Gadu-Gadu!


(albo napisz na forum... ^.^)

Opublikowano

Tak wiem marzec odpada ... Rejestracja teraz zepsuta jest bo edytuje wszystko... Zdaje sobię sprawę jak to narazie wygląda. Właśnie wykonuje grafiki i zmieniam bazę danch użytkowników dlatego nie działa rejestracja.

Opublikowano

Where Is DOCTYPE?????!!!!!!

<meta http-equiv="Content-Type" content="text/html;charset=utf-8" >
No Chyba Nie ---- uyżyj HTML5 i pojakie g0\/\/n0 ci jest "text/html" ? to się robi w .htaccess, a ogólnie każdy serwer to obsługuje



<title>AW24</title>
Google bardzo dużo się dowie z tego "title"


<head>
<body>
...
</body>
</head>
...
<html>
<body>
<head>
...
</head>
</body>
...
</html>
Umiesz pisać strony w HTML?


<div>
<img src=gfx/logo2.png style="width:500px;height:220px;" />
</div>
Po jaką cholerę?



<div style="height:30px;width:100%;">
<center>
<p align=center>
<td width=3%>
Skoro już użyłeś style="" po po cholerę ci <center>? To się robi w CSS


<input class=Input1...
Może byś sobie to opisał?




<html>
<head>
<body>
<html>
<body>
<head>
<meta http-equiv="Content-Type" content="text/html;charset=utf-8" >
</head>
</body>
</html>Podane dane są nieprawidlowe
Mam się śmiać czy płakać?



*Rejestrując się akceptujesz regulamin. Nie wolno używać polskich znaków.
HAHAHAHA ALE BEKA

 
 
Zanim zabierzesz się za grę, naucz się dobrze HTML.

Żartujesz sobie z nas robiąc tą grę nie znając nawet HTML.

Wyjdź z tym i nie wracaj.

Opublikowano

Tsaaa... Trochę ostro, ale takie życie. Prawda, odkąd zacząłem naukę php, js itd. to przestałem szlifować html :/. Szczerze mówią nie wiem co powiedzieć, ale propozycja dalej aktualna.

Opublikowano

 

Where Is DOCTYPE?????!!!!!!

<meta http-equiv="Content-Type" content="text/html;charset=utf-8" >
No Chyba Nie ---- uyżyj HTML5 i pojakie g0\/\/n0 ci jest "text/html" ? to się robi w .htaccess, a ogólnie każdy serwer to obsługuje



<title>AW24</title>
Google bardzo dużo się dowie z tego "title"


<head>
<body>
...
</body>
</head>
...
<html>
<body>
<head>
...
</head>
</body>
...
</html>
Umiesz pisać strony w HTML?


<div>
<img src=gfx/logo2.png style="width:500px;height:220px;" />
</div>
Po jaką cholerę?



<div style="height:30px;width:100%;">
<center>
<p align=center>
<td width=3%>
Skoro już użyłeś style="" po po cholerę ci <center>? To się robi w CSS


<input class=Input1...
Może byś sobie to opisał?




<html>
<head>
<body>
<html>
<body>
<head>
<meta http-equiv="Content-Type" content="text/html;charset=utf-8" >
</head>
</body>
</html>Podane dane są nieprawidlowe
Mam się śmiać czy płakać?



*Rejestrując się akceptujesz regulamin. Nie wolno używać polskich znaków.
HAHAHAHA ALE BEKA

Zanim zabierzesz się za grę, naucz się dobrze HTML.

Żartujesz sobie z nas robiąc tą grę nie znając nawet HTML.

Wyjdź z tym i nie wracaj.

Przynajmniej chlopak sie uczy i chce coś osiągnąć :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...