Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak złożyć report na cały clan lub chociaż na jednego gracza?


SietlikPL

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Chodzi oto że przed chwilą graliśmy cw i były sb low rangi i kd takie sb no to gramy i nagle wyskakują ty mi z speed hack'iem i mam wszystko nagrane i takie pytanie gdzie i jak złożyć to podanie? 

Opublikowano

zrób tak :
pobierz CAEU report generator

 

tutaj: 

http://forum.nexoneu.com/showthread.php?93754-Sledge22-s-Report-Generator-v1-14-(25-10-2013)

 

Jak już pobierzesz, to tylko powypełniaj odpowiednio i dodaj filmik wszystko będzie git ^^.

 

Na koniec klikniesz generuj raport kopiujesz i robisz nowy temat na forum nexona : 

 

 

http://forum.nexoneu.com/forumdisplay.php?1030-Combat-Arms-User-Abuse-Reports

 

A możesz mi podać nick i clan ? Żebym wiedział do mojego z kim nie grać :P.

Opublikowano

Dodam, że w takim przypadku cały team który hackował na cw dostaje bana + lider za wspieranie hacków.

Opublikowano

tak mogę ci podać nazwa clanu to

~NoRoTine~

 

a gracze to :

My-_sTyLe-

NeuJBeat

FBI-KR

CranderT-s

 

 

nie mogę dodać filmu w tym generatorze

Opublikowano

tak mogę ci podać nazwa clanu to

~NoRoTine~

 

a gracze to :

My-_sTyLe-

NeuJBeat

FBI-KR

CranderT-s

 

 

nie mogę dodać filmu w tym generatorze

 

Musisz zalogować się na swoje konto youtube.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...