Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Podoba się? Prosze o info dot. Buildu itp jeżeli mozna ;)


ExTazerII

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Prosze :)

d52c2e4b5aef97aemed.png


PS: Szukam Adc + silv5 ja mam Silver 3 promote.
@Edit: Sry mała literówka w Temacie prosił bym o wskazówki dot. Buildu moze cos co robić podczas gry co zmienić itp :) Z góry dziękuję nagradzam lajkami.

Pomogłem? Jeżeli tak: Daj Like :*, Jeżeli nie: No cóż postaram się następnym razem :*

Opublikowano

i? w silverze wszystko da sie wygrac, pocwicz farme build na twitcha taki sobie nie skladaj bt jak juz masz botrk, pozdrawiam.

Co do 2 to racja, ale co do 1 mam zastrzeżenia, wszyscy piszecie "slaba farma", zobacz na kille, jak ktos latwo zdobywa kille to raczej nie potrzebuje isc na bota tylko poto, by zlapac pare minionów..

ach_96055.png

 

 

 

"Gram w LoLa bo nie działa mi DotA 2" - Mrostry0407

Opublikowano

Skladaj ga/banshee/qqs czy inny item na survi sytacyjnie zamiast drugiego itemu na life steam choc jak cie nie focuja i maja taknow to botrk moze byc.

459941400613567233746.png
By @Jowe.
Postwriter | Gold Member

 
 

Opublikowano

Skladaj ga/banshee/qqs czy inny item na survi sytacyjnie zamiast drugiego itemu na life steam choc jak cie nie focuja i maja taknow to botrk moze byc.

Dzieki za Wypowiedz zastosuje sie.

Co do 2 to racja, ale co do 1 mam zastrzeżenia, wszyscy piszecie "slaba farma", zobacz na kille, jak ktos latwo zdobywa kille to raczej nie potrzebuje isc na bota tylko poto, by zlapac pare minionów..

Też się zgadzam.

i? w silverze wszystko da sie wygrac, pocwicz farme build na twitcha taki sobie nie skladaj bt jak juz masz botrk, pozdrawiam.

Farma no wiem słaba ale jak na silver to... Wmiare dobra.

Pomogłem? Jeżeli tak: Daj Like :*, Jeżeli nie: No cóż postaram się następnym razem :*

Opublikowano

Dzieki za Wypowiedz zastosuje sie.

Też się zgadzam.

Farma no wiem słaba ale jak na silver to... Wmiare dobra.

jeżeli liczysz na coś wiecej niż silver gold/platyna to musisz nad tym poćwiczyć.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...