Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Problem z małą ilością FPS na laptopie.


marcink9

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemka.

Posiadam Laptopa o następującej specyfikacji:

 

 

Laptop HP Pavilion g6 2330sw
 
- Procesor : Intel Core i5-3230M 2.60 Ghz (Turbo 3.20 Ghz)
- Pamięć RAM 12 GB DDR3
- Karta Graficzna: AMD Radeon HD 7670M 1GB
- Dysk twardy 750 GB
- Matryca 15,6''
- Windows 8
 
Gdy gram w MC posiadam około 60 fps a chciałbym mieć o wiele więcej na takim sprzęcie. Co zrobić ?

10  50  100  150  200  250  300  350  400  450  500  550  600  650  700  750  800  850  900  950  1000

 

 

 

Proszę Moderatorów o usunięcie %, jeżeli napisałem post, który był pomocny !

Opublikowano

 

Siemka.

Posiadam Laptopa o następującej specyfikacji:

 

 

Laptop HP Pavilion g6 2330sw
 
- Procesor : Intel Core i5-3230M 2.60 Ghz (Turbo 3.20 Ghz)
- Pamięć RAM 12 GB DDR3
- Karta Graficzna: AMD Radeon HD 7670M 1GB
- Dysk twardy 750 GB
- Matryca 15,6''
- Windows 8
 
Gdy gram w MC posiadam około 60 fps a chciałbym mieć o wiele więcej na takim sprzęcie. Co zrobić ?

 

Sam mam laptopa i też o podobnych specyfikacjach... ;) 

 

Mi jedyne co pomogło i zwiększyło to FPS;y to instalacja potrzebnych sterowników do javy i zainstalowanie wersji 64 bit :P

 

Przeczyśći napraw rejestr CCleanerem :P chociaż jeśli laptop nowy to nie widzę sensu, odinstaluj zbędne programy które zjamują ci nie potrzebne miejsce też jeśli grasz wyłączaj wszystkie zbędne programy w tle które mogą tylko wadzić. 

Odpowiadasz na mój post? użyj opcji ''zacytuj'' to nie takie trudne

;)

a ja na pewno odpowiem.

Opublikowano

Tylko że optifinea mam -.- a ci co tu szpanują swoją inteligencją w pierwszym poście to idzcie do piaskownicy się bawić, bo nie prosiłem o zbędne komentarze -.-

10  50  100  150  200  250  300  350  400  450  500  550  600  650  700  750  800  850  900  950  1000

 

 

 

Proszę Moderatorów o usunięcie %, jeżeli napisałem post, który był pomocny !

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...