Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Macie jakąś fajną teksturke ?


AlCH3MlST

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jak w temacie :P Znacie i podacie linka do jakiejś teksturki do mc 1.7.4 ?

10 / 20 / 30 / 40 / 50 / 60 / 70 / 80 / 90 / 100 / 150 / 200 / 250 / 300 / 400 / 500 / 1000

Opublikowano

Zależy w rozdzielczościach poszukujesz  :D

8x8 - Rexperess http://www.planetminecraft.com/texture_pack/rexpress-8x8/

16x16 - Paper Cut-Out, jest jeszcze skończony w 90% ale mimo to jest supcio, a do tego na licencji CC http://www.planetminecraft.com/texture_pack/paper-cut-out/

32x32 - Faithful http://www.6minecraft.net/faithful-texture-pack/

64x64 - MineLoL, bardzo przyjemny texture pack z gatunku "Realistic" http://www.planetminecraft.com/texture_pack/minelol-texturepack-realistic-256x256/

128x128, 256x256 i 512x512 - w tych rozdzielczościach królują tak na prawdę 2 texture packi - R3dcraft (50%) ( http://www.minecraftforum.net/topic/1182714-17-32x-64x-128x-256x-512x-r3dcraft-default-realismsmooth-realism- ) i PureBDcraft http://bdcraft.net/ )

Mam nadzieję, że pomogłem  ;)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...