Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Szukam gry podobnej do Diablo z klimatem wojennym


DrHouse1995

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kojarzy ktoś może czy istnieje gra podoba do Path of exile albo Diablo 3 w klimacie bardziej żołnierskim? Chodzi mi konkretnie oto aby zamiast łuków np były karabiny:) 

 

Przy okazji może ktoś kojarzy grę chyba z 2000roku fps walczyło się z bogami jakimiś w tej grze leciała muza i wanna rock twisted sister

Opublikowano

Gry tego typu w typowo żołnierskim/wojennym klimacie raczej nie ma.

Być może The Incredible Adventures of Van Helsing cię zainteresuje, występuje tam broń palna, ale to nadal trochę fantasy.

Sprawdź też grę Magicka, szczególnie z dodatkiem Vietnam, gra trochę na pół serio, ale może ci się spodoba.

Opublikowano

Mam pytanie widziałeś kiedykolwiek Grę RPG z Bronią palną??? 

Crysis-800x200.jpg


Przed użyciem zapoznaj się z ulotką dołączonej do opakowania , bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą , gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża twojemu życiu lub zdrowiu

Opublikowano

no jasne: Torchlight 2 i the incredible adventures of van helsing.. ProRaf jeśli masz małą wiedzę o innych grach to po co piszesz cokolwiek 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...