Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Szukam ekipy do zrobienia serwera Metin2 - Hard/Medium !


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, wszystkich użytkowników więc tak poszukuję Teamu do stworzenia fajnego stabilnego serwera typu Hard/Medium .

 

 

Technik [0/1]

 

- Osoba która zajmuję się Edycją Plików serwera, Wgrywanie Questów, Updaty na serwerze + ogarnięcie bugów.

 

Quester [0/1]

 

- Osoba która potrafi napisać jakieś fajne Questy.

 

Grafik [o/1]

 

- Osoba która zrobi grafikę dla serwera oraz do prezentacji serwera.

 

Po resztę informacji zapraszam na PW lub GG; 49746367

 

 

Ja osobiście będę zajmować się całą reklamą serwera, pomysłem,koncepcją, oraz Wizualnym wyglądem clienta oraz zabezpieczeniem serwera oraz clienta. ;)

 

Czekam na oferty.

Opublikowano

a ty sponsorujesz tez maszyne czy sponsora bedziesz szukac

Ja sponsoruję z bratem. ;)

 

 

http://www.mpcforum.pl/topic/1151302-szukam-ekipy-do-zrobienia-serwera-metin2-czytaj/

weź człowieku już się nie  błaźnij , masz tysiąc zapowiedzi , 1000  niewypałów    ja bym na twoim miejscu dał sobie spokój bo i tak "gunwo" z tego wyjdzie

 

Sorry kolego ale to mój 1 temacik także sorry. :)

 

 

Jakis kontakt..?

 

Tak PW lub GG.

Opublikowano

Nie polecam ze względu na to, ze jest to alladinxasfenxsagaris pod innym Nickiem, także yo.

Opublikowano

Ile Ty jeszcze tych nicków wymyślisz. Skończ już z tym. Nie jest to tobie pisane.

14960923606106021851_thumb.jpg


[*] Buy 15.05.2002r. - Rip 29.10.2006r. [*]


Mój szczurek :(

Opublikowano
Sorry kolego ale to mój 1 temacik także sorry. 

Jesteś naprawdę przekonujący wiesz ? :C

 

dawałem ci link do twojego tematu 

http://www.mpcforum.pl/topic/1151302-szukam-ekipy-do-zrobienia-serwera-metin2-czytaj/

Alladin nie rób w wała ludzi , bo "kumata" osoba będzie wiedziała że to ty , np  zobacz treść z tego linka co dałem ,a twoją ;)

 

 

edit. Nie Polecam tego pana 

Opublikowano

Nie polecam osoby

Skoro nie polecasz uzasadnij wypowiedź. ;)

 

Nadal posada Technika otwarta zapraszam.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...