Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

20% Wolnego doświadczenia w WoWp!


Juri.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć, z racji, że zapewne nikt z tego forum nie gra w WoWp, a tym bardziej nie sprawdza strony głównej chciałbym Was poinformować o evencie:

http://worldofwarplanes.eu/pl/news/special-offers/special-scanning-skies/

Uzyskane wolne doświadczenie to 20% doświadczenia zdobytego w bitwie (zamiast zwykłych 5%)

 

 

Gdy zdobędziemy 500 expa, dostajemy 100 free expa, który jest połączony z free expem z wota, co za tym idzie? W łatwy sposób będziemy mogli przeskoczyć czołgi takie jak T-34-2, AMX 40 itp. lub odblokować moduł. Ja zamierzam zdobyć około 10-20k free expa, zobaczymy jak to wyjdzie.

 

Event trwa od jutra, do 3 Marca.

Pozdrawiam i powodzenia.

 

Edit:

Tak przy okazji, test będzie w WoWp, będzie można przetestować wszystkie maszyny:

http://worldofwarplanes.eu/pl/news/2/public-test-12/

PS Chyba będziecie musieli posiadać konto, na którym graliście przed 5 lutego.

Opublikowano

Spoko, dzisiaj 27 luty :)

 

Oferta specjalna trwa od 7:00 w piątek, 28 lutego do 6:30 w poniedziałek, 3 marca.

 

 

W czym problem o0?

 

Edit: Racja mój błąd xD

Opublikowano

Teoretycznie chyba mógłbym ściągnąć testa bo grałem jeszcze w Becie ale po prostu ściągnę normalne i nabije se free exp. A potem odinstall xD

Opublikowano

Teoretycznie chyba mógłbym ściągnąć testa bo grałem jeszcze w Becie ale po prostu ściągnę normalne i nabije se free exp. A potem odinstall xD

 

Ta, ale wydaje mi się, że do testu trzeba wejść na konto przed 5 lutego, co mnie by wykluczało z zabawy samolotami. Zawsze tego free expa się zdobędzie.

Opublikowano
  • Mniej  map
  • Mniejsze mapy
  • Mniej samolotów
  • Gorzej odwzorowane samoloty

Ale nie gwarantuje że zajmuje mniej, optymalizacja WG zdziała cuda B)

Opublikowano

WoWp zajmuje 6,4 Gb :O

 

6GB instalka ^^ Z 15GB musisz mieć na wszystko.

Opublikowano

6GB instalka ^^ Z 15GB musisz mieć na wszystko.

  • Mniej  map
  • Mniejsze mapy
  • Mniej samolotów
  • Gorzej odwzorowane samoloty

Ale nie gwarantuje że zajmuje mniej, optymalizacja WG zdziała cuda B)

Optymalizacja WG... faktycznie zdziałała cuda.

Opublikowano

Cześć, z racji, że zapewne nikt z tego forum nie gra w WoWp, a tym bardziej nie sprawdza strony głównej chciałbym Was poinformować o evencie:

http://worldofwarplanes.eu/pl/news/special-offers/special-scanning-skies/

Gdy zdobędziemy 500 expa, dostajemy 100 free expa, który jest połączony z free expem z wota, co za tym idzie? W łatwy sposób będziemy mogli przeskoczyć czołgi takie jak T-34-2, AMX 40 itp. lub odblokować moduł. Ja zamierzam zdobyć około 10-20k free expa, zobaczymy jak to wyjdzie.

 

Event trwa od jutra, do 3 Marca.

Pozdrawiam i powodzenia.

 

Edit:

Tak przy okazji, test będzie w WoWp, będzie można przetestować wszystkie maszyny:

http://worldofwarplanes.eu/pl/news/2/public-test-12/

PS Chyba będziecie musieli posiadać konto, na którym graliście przed 5 lutego.

Ty chcesz przeskoczyć T-34-2 ? dobrze sie czujesz ? najlepsza 8 ...

 

Jak ktoś chce to moze sie wyrwawaić w samolotach .

Klan W-I-R Rekrutuje !

Wymagamy co najmniej jednej IX ale dobrze by było jakby ktoś miał dyszke :) Mamy własny TS3 i świetną atmosferę . Więcej info na priv .

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...