Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedź] -=BestPVP Reaktywacja=- [1.7.*][150-500slotów][PVP][Youtuberzy jak Bremu i inni][Strona][Gildie][Dopracowana mapa]


ernesternest

Ankieta dotycząca serwera  

24 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Chcecie, aby za parkoury na serwerze była nagroda?

    • Tak
      22
    • Nie
      2
    • Nie wiem :/
      0
  2. 2. Chcecie ranking PvP na stronce?

    • Jasne! :3
      21
    • Chyba zwariowałeś :C
      3
    • Nie wiem :/
      0

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

5c6c7443225c.png

[28.02]Aktualizajcja nr.1- Poprawienie wyglądu.

 

 

Prezentacja na pewno ulegnie zmianie, będę dodawać codziennie nowe informacje i ss z serwera!

Jak macie jakieś pytanie dot. serwer, startu itp. to piszcie ;)

Opublikowano

Ta zapowiedz jakaś specjalna nie jest..

Dzięki za opinie :D Dzisiaj wieczorkiem albo wcześniej dopracuję prezentację. :) Zapraszam do śledzenia, dużo się zmieni :) Pamiętajcie, że codziennie będę dodawać ss z serwera.

Opublikowano

Kiedy można się spodziewać startu servera? Dużo macie jeszcze do zrobienia? ^^

Start będzie około 17 marca. Zapraszam Ciebie do śledzenia tematu, ponieważ codziennie będę dodawać ss z serwera. A mamy jeszcze duuużo do zrobienia. :)

Opublikowano

Serwer polecam, o youtuberów raczej nie macie się co martwić. Jedyna wadą jest leniwy właściciel : D

 

Pozdrawiam

EX WŁAŚCICIEL MCF2F.PL

Opublikowano

Po 1 na pewno nie będzie grał tam bremu czy jaś ;d

Po 2 "[28.02]Aktualizajcja nr.1- Poprawienie wyglądu." Rozumiem że poprawienie wyglądu prezentacji to przed tym musiała być jakaś ... Skoro ta prezentacja to gó*no na ....

Po 3 szkoda pisać i tak nie wypali :D

Opublikowano

@up, 2up możemy się założyć że zagrają i nagrają, ponieważ już to ustaliliśmy. Mamy w ekipie osobę, która zna MinecraftBrema i Jasia.

@Multi2 a tak btw. mam nadzieję, że nie zagrasz na tym serwie, bo i tak w Twoim stylu dostałbyś bana. :)

Opublikowano

Ernest słuchaj byś chciał na naszym TS3 dostać specjalny kanał gdzie będą przebywać ludzie z tego serwera i pogadać sobie itp np z administracja bo widze ze ts3 nie macie, i nie mysl sobie ze ten ts posiada 10 slotow jest to ts z licencja w tej chwili siedzi 210 osob wiec jak jestes zainteresowany to pisz :)

Opublikowano

Ernest słuchaj byś chciał na naszym TS3 dostać specjalny kanał gdzie będą przebywać ludzie z tego serwera i pogadać sobie itp np z administracja bo widze ze ts3 nie macie, i nie mysl sobie ze ten ts posiada 10 slotow jest to ts z licencja w tej chwili siedzi 210 osob wiec jak jestes zainteresowany to pisz :)

Wszystko omówimy na ts :) 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...