Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[VM] Metin2.pl 4 lata temu. Kiedyś to była gra


dakar122

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.

Z racji tego że naszło mnie na przejrzenie moich "starych" nagrań z Metina na PL

postanowiłem je tutaj udostępnić.

 

Wstawka sentymentalna, żeby każdy gracz przypomniał sobie jak to kiedyś się grało

na polskim "gigancie"  ^_^ 

 

 

 

Ten filmik pokazuje moje początki z grą, ulepszaniem i amatorską obróbką wideo  ;) (27 marzec 2010r.)

 

 

 

 

 

Następne wideo praktycznie niczym nie różni się od poprzedniego. Trochę czasu, chęci i dużo, dużo szczęścia wystarczy aby w łatwy sposób dorobić się dosyć fajnego eq jak na taki lvl  ;)

 

 

 

 

 

 

Po kilku filmach intro trochę się nudzi, ale cóż poradzić... To ma wartość sentymentalną i jak dla mnie przywołuje miłe wspomnienia  :P

 

 

 

 

 

 

Tutaj niestety już troszkę mniej szczęścia, ale nie narzekałem, nie rezygnowałem lecz brnąłem naprzód w krainie Schinsoo  :D

 

http://www.youtube.com/watch?v=w5R2IgUVVWg

 

 

 

 

 

Nie wiem co mnie skusiło na zwykłego kowala w m1... może brak kasy... może chęć przypływu adrenaliny... ?  :D  W każdym choć razie wywołało to szeroki uśmiech na twarzy jeszcze wtedy młodego "szczeniaka" w tej grze  :D  :D

 

http://www.youtube.com/watch?v=ohnUZeCVXmk[

 

 

 

 

 

To już ostatnie wideo z tej serii, a mianowicie z marca 2010r. Nie pamiętam dalszych losów tejże postaci, ale miło wspominam ludzi z Ts i gildii BlackPearl  ^_^

PS. RegnionPB aka Grzesiek, byłeś krótko mówiąc przechujem  :D  A Madonna1, wtedy 91 lvl, chorowałaś na raka... kontakt się urwał, nie ma Cię w rankingu, ślad po tobie zaginął... Co się stało?  :mellow:

 

http://www.youtube.com/watch?v=-VRMZUWp7DI

 

 

 

 

Tutaj już kilka miesięcy później, zmiana serwera, nowi ludzie, nowy świat. Niestety pozostał mi tylko jeden film z tej postaci, a szkoda.  -.-

 

http://www.youtube.com/watch?v=rflDaXCLQWg

 

 

 

 

Temat napisany spontanicznie, w 100% sentymentalnie i bez jakiejkolwiek chęci rozgłosu i promowania mojego kanału. 

 

Prawdopodobnie w temacie można zamieścić max 3 filmy, jeżeli chcecie pooglądać wszystkie, kliknijcie po prostu w linki  :P 

Opublikowano

Az żałuję, ze nie nagrywałem moich ulepszeń z feniksa ;D Dwie śmiertelne na +9 u gildyjnego i potem z braku kasy smocza na +9 u kowala. Tylko ta ostatnia zjarał ;p

 

Przepraszam za offtop, ale czy oplaca sie zaczynac gre na Metin2.pl z IS ? (ew. odp na PW ;)

'But it's been no bed of roses no pleasure cruise
I consider it a challenge before the whole human race
And i ain't gonna lose
'

WTF ?! To nie jest reklama... Klikaj!

b234x60.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...