Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemka,

 

Mam sprawę.Strasznie mi się spodobała manga "Naruto",więc chcę mieć jej wszystkie odcinki.Jeżeli ktoś z was posiada takowe to bardzo prosiłbym o to,aby ten ktoś umieścił je tutaj.Odcinki nie musze być w Polskiej wersji językowej,wystarczą mi z napisami.

Opublikowano

All chaptery mangi znajdziesz na tej str tylko ze po angielski http://www.onemanga.com/Naruto/

Całą serię Naruto znajdziesz na tej str naruto.wbijam.pl

Całą serię Naruto Shippuuden znajdziesz na tej str (nowy odcinek wychodzi tego samego dnia, tylko z polskimi napisami next dnai)

www.shippuuden.pl

myimageog3.gif

ban1.gif

>>> MOJE PORADNIKI DO PROGRAMOWANIA <<<

Mogę pomódz w waszych problemach w godzinach 8-24 PW

Opublikowano

Eeee... tobie chodzi o Mange czy Anime bo to 2 rozne zreczy.. :/ jak anime to www.naruto.wbijam.pl / www.kreskowka.pl czy www.shippuuden.pl jesli chodzi o mange to rapidshare.com po polsku jesli masz neo albo sposob na limity wtedy masz wszystkie chaptery chyba do 404 odcinka po polsku albo jak napisal qqqqq www.onemanga.com/Naruto

Opublikowano
Eeee... tobie chodzi o Mange czy Anime bo to 2 rozne zreczy.. :/ jak anime to www.naruto.wbijam.pl / www.kreskowka.pl czy www.shippuuden.pl jesli chodzi o mange to rapidshare.com po polsku jesli masz neo albo sposob na limity wtedy masz wszystkie chaptery chyba do 404 odcinka po polsku albo jak napisal qqqqq www.onemanga.com/Naruto

 

To samo chciałem napisać.

Ja polecam www.shippuuden.pl <<<tu wychodzą odcinki najwcześniej ale za to w słabej jakości

www.naruto.wbijam.pl <<tu wychodzą dzień później ale w b. dobrej jakości

 

P.S. Jeśli spodobał ci się naruto to bleach też ci się spodoba www.bleach.wbijam.pl :) polecam

Pozdrawiam

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

kerskowka.pl - zal tam jest naruto z jetixa haha pocenzurowane w hoy ^^^

 

naruto.wbijam.pl - elegancko japonskie odcinki z polskimi napisami czyli orginal ;) cool

2006-2010

Opublikowano

@UP

Ta cenzura ale dubbingowane czy jak sie to pisze z napisami masz all odcinki chociaż i tak wole inne strony ;>

 

A teraz to ładnie Sasuke i falkon aka akatsuki dostają po dupie od 8 ogoniastego :> najbardziej mnie ciekawi następna walka jaka będzie :>

Opublikowano

na kreskowce nie zawsze chodza odcinki

Homo sum; humani nil a me alienum puto. - Człowiekiem jestem; nic co ludzkie nie jest mi obce.

Opublikowano

fajne to naruto?? bo ostatnio mi sie zaczyna nudzic a cos moglbym obejrzec ktos moze powiedziec o czym to?? plssss

W 1968 wystarczyło kilka Mhz żeby posłać rakiete na księżyc, teraz potrzeba pentium 4 3.0 Ghz żeby odpalić Viste...

 

SPAMOWI powiedz STOP!!

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...