Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Game r40267 opłaca się na nim pracować ?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Moje pytanie jest łatwe jak cholera- chciałem się spytać, czy teraz "opłaca się" pracować na game r40267. Mówię tutaj czy wyrobi, czy nie padnie mi itp. Czekam na szybką odpowiedź.

call of duty zombies GIF by Omaze

Opublikowano

Dzieki temu game masz pasy i alchemie ale moga byc blackdoory i inne bledy przez ktore ktos moze sie wlamac na twoj serwer 

 

Poczekaj na naprawiona wersje 

Czy wiesz że..


Zbieram Lajki?

Opublikowano

Dzieki temu game masz pasy i alchemie ale moga byc blackdoory i inne bledy przez ktore ktos moze sie wlamac na twoj serwer 

 

Poczekaj na naprawiona wersje 

Pasy i alchemie to na 2089 mozna mieć przecież :)

Opublikowano

Najlepiej pracuj na sórsie game 40267. Nawet jak ci kiedyś padnie, to możesz po prostu zmienić odpowiednia funkcję i naprawić.

Ja od zawsze na 2089 stoje i jest zajebisty,bo działa na nim wszystko.

Opublikowano

masz kod źródłowy gry - jeśli znasz dobrze C++ to możesz przejrzeć source i załatać błędy :)

57199140501148694665.png

Opublikowano

Pasy i alchemie to na 2089 mozna mieć przecież :)

Jak się kupi, nie? ^^

 

topic.

Pracuj na 40k. Dużo więcej możliwości z tym game masz.

 

Opublikowano

Jak się kupi, nie? ^^

 

topic.

Pracuj na 40k. Dużo więcej możliwości z tym game masz.

Dokładnie tak :P

Ja wszystko kupuje.

Opublikowano

Dokładnie tak :P

Ja wszystko kupuje.

Ale mało kto Ci coś sprzedaje :C Np. te pasy na Twoim fp. 

Opublikowano

Podobno nie masz na chleb.

Nie na chleb tylko na chlyb to po 1 :)

Po 2 system pasów to ci hajsów troche wpadnie mistrzu :)

Mój portfel ma się dobrze w sumie, jestem mu wdzięczny. xD

Dokładnie tak :P

Się płaci się wymaga,a robote naprawde polecam,bo najlepiej wykonana :)

Opublikowano

Jak się kupi, nie? ^^

 

topic.

Pracuj na 40k. Dużo więcej możliwości z tym game masz.

Albo zrobi ->

vigmsd.jpg

zrobione już kilka miesięcy temu (85% jak na pl)

 

 

@top  

czy warto ?

to zależy od umiejętności , bo jak ktoś nie zna c++ to sobie nie poradzi blackdoorami i gówno nowego wniesie , 

osobiście używam game 2/3 k  

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Dzięki. Miesiak mija od ostatniego posta, więc pora na zamknięcie. Dziękuję za odpowiedzi :)

call of duty zombies GIF by Omaze

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...