Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

sprawa odnośnie działania bola dla Vipa


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

 

jako że wczoraj wykupiłem Vip'a oraz pierwszy raz na swojego lapka zainstalowałem bola chciałbym się dowiedzieć kilka spraw z tym fixem.

 

to znaczy podmieniłem te pliki jak w tym temacie:

 

http://www.mpcforum.pl/topic/1157483-info-bol-wylaczony/

 

i o dziwo niebieski paseczek z update poleciał następnie zalogowałem się do bola lecz tu rysuje się taki problem jak na załączonym zdjęciu.

 

http://w77.wrzuta.pl/obraz/1ABzibFc8JZ/problem

 

jeżeli kliknę ok wyłącza całego bola i pozamiatane natomiast jeżeli go zostawię to  w kolejnych zakładkach żadne przyciski nie działają żadna lista skryptów się nie podstawia niemam bladego pojęcia czy tak ma być czy nie ale na moje oko niedziala.

 

może żeby mógł działać jak u innych vip to musiał bym zgrać od a do z cały folder od jakiegoś innego vipa lub może jeszcze jakieś inne macie pomysly???

 

aaa bym zapomniał w %appdata% niema żadnego pliku bol natomiast w procesach po zalogowaniu się do bola pojawia się proces BoLStudio.exe

 

krótko mówiąc co dalej by zacząć grę z bolem u boku.

 

dzięki za pomoc i zaangażowanie w zaistniałym problemie

 

ps jak będziecie chcieli jeszcze jakieś screeny to dajcie znać a je dodam.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...