Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Problem z CamHunt


Ziela

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć. - Mam taki problem iż. Ściągnąłem właśnie tą modyfikacje i instaluje wszystko dobrze. Te pierwsze pliki do głównego folderu z grą. Pliki z folderu CLEO do folderu CLEO, pliki z models do folderu models i pliki z data - fonts do folderu data. Tak zrobiłem i jak wchodzę to gry to wywala mnie z niej. Nie mam crash'ów tylko po prostu gra przestaje działać. Wiecie może co zrobić?

Opublikowano

W tym moim CamHunt'cie są pliki w folderze: Data - Fonts i tam są pliki: ch_font.txd i ch_font.dat

Opublikowano

Cytuje słowa Snajpera.

  • Powód to: VISTA/7 - w Windowsie 8 - problem nie występuje. (Jak zaradzić? - Łatka do CamHacka, wpisując w googlach)

     

  • Są przeróżne wersje Camhacka, sam spotkałem się z trzema. Możesz poszukać przez pare sekund i przetestować.
  • CLEO w Camhacku? Masz widocznie inną wersję od pierwotnej.

    Sposób na Windows 7 / Vista x32 nie działa na Windows 7 / Vista x64!

     

    Windows 7 / Vista x32

    1 - Ściągamy plik o nazwie dx8vb.dll (link poniżej)

    2 - Wrzucamy ściągnięty plik do folderu System32 ( C>Windows>System32 )

    3 - Wchodzimy w Menu Start a w wyszukiwarce wpisujemy CMD]

    4 - Uruchamiamy CMD jako administrator (trzeba kliknąć PPM i Uruchom Jako Administrator)

    5 - W okienku które nam się pojawi wpisujemy : regsvr32 dx8vb.dll :

    http://img502.imageshack.us/img502/8987/beztytuuym.png

    6 - Naciskamy Enter

    7 - Jeżeli wszystko wykonaliśmy poprawnie powinna nam się pojawić informacja że nasz plik został wprowadzony poprawnie.

    8 - Cieszymy się, że nasz CamHack wreszcie działa!

     

    Windows 7 / Vista x64

    1 - Ściągamy z internetu dwa pliki : dx8vb.dll oraz dx7vb.dll (linki poniżej)

    2 - Wrzucamy je do folderu SysWOW64 (C>Windows>SysWOW64)

    3 - Wchodzimy w Menu Start a w wyszukiwarce wpisujemy CMD]

    4 - Uruchamiamy CMD jako administrator (trzeba kliknąć PPM i Uruchom Jako Administrator)

    5 - W otwartym okienku wpisujemy : cd c:\windows\syswow64, a następnie regsvr32 dx8vb.dll oraz ponownie (identycznie), lecz z drugim plikiem: regsvr32 dx7vb.dll

    6 - Naciskamy Enter

    7 - Jeżeli wszystko dobrze wykonaliśmy powinniśmy dostać informacje o poprawnym wprowadzeniu plików

    8 - Cieszymy się z tego, że nasz CamHack działa!

     

    Uruchomiene CamHack'a w SA:MP:

    1 - Ściągamy CamHack'a wraz z PermEdit'em (link poniżej)

    2 - Włączamy CamHack

    3 - Włączamy PermEdit

    4 - Wyszukujemy akcji o nazwie saCamHack.exe

    5 - Klikamy na nią i klikamy Grant Permissions

    6 - Włączamy SA:MP'a i klikamy (domyślnie) "*"

    7 - Cieszymy się z gry z CamHack'iem w SA:MP'ie!

     

     

    Linki:

    -> dx8vb.dll - http://www.dlldump.com/download-dll-files_new.php/dllfiles/D/dx8vb.dll/5.03.2600.2180/download.html

    -> dx7vb.dll - http://www.dlldump.com/download-dll-files_new.php/dllfiles/D/dx7vb.dll/5.03.2600.2180/download.html

    -> CamHack - http://www.filefactory.com/file/a1c1e0e/n/Cam_Hack.rar

     

    I to by było na tyle, życzę przyjemnej zabawy z CamHack'iem!

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...