Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Champ]Jakiego wybrac i jakiego skina do niego ?!


.PanGlod.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Czesc mam problem bo obecnie mam ~13k i 2k RP

Mam problem moge kupic 2 postacie

Napewno bedzie to Vi

 

A druga postac nie mam pojecia

Mysle nad yasuo, lee sinem,renektonem,fizzem,kha zixem

 

Podajcie mi swoje propozycje minusy i plusy glownie chodze mida/jungle oraz chciabym abyscie napisali ktory wedlug was skin jest najlepszy :)

x

Opublikowano

Zależy gdzie chce daną postacią iść, każda postać ma swoje + i -

A co do skina, to już zależy od Twojego gustu ^ ^

 

Osobiście polecam Yasuo na mida, a Kha'zixa na jungle.

Opublikowano

Kha'zix

+niedługo podobno ma dostać buffa do DMG z Q i E, więc będzie prawdopodobnie mocny

+Ma fajną skórkę

+Możesz iść nim na TOP/MID/JUNGLE

+Ma Tons of DMG

-Jest papierowy

 

Lee Sin

+Niszczy w Early

+Ma Q i W czyli jest mobilny

+Może carrować Teamfighty

+Gdy robisz nim wardkicka czy combo to wyglądasz "Cool"

+Możesz iść na MID/TOP/JUNGLE/BOT (Support)

-Gdy się go skontruje to w late game jest dosyć słaby

 

Renekton

+Niszczy w Early

+Contruje większość champów

+Dosyć dobry tank

+Stun

-W Late jest coraz słabszy

-Jungla uznawana za trolling

 

Fizz

+Gdy się go nafeeduje to niszczy

+Ma E którym może uciekać (W następnym patchu ma nerfa takiego, że jak leci pocisk i fizz użyje E to i tak dostanie DMG, albo to już jest nie pamiętam.)

+Może używać Q na minnionach do ucieczki

+Dobry ult

-Jungla uznawana za trolling

-Raczej słaby na topie

 

Yasuo

+Tons of Damage w każdej minucie gry

+OP

+W które blokuje globalne ulty czy skillshoty

+Ult OP

+Wkurza, denerwuje i irytuje

+ Możesz iść TOP/MID/JUNGLE/SUPPORT

+1v5 = Penta dla Yasuo

-Papierowy (Wyrównuje się to jak kupisz lifesteal)

-Jak Cię zestunują to prawdopodobnie giniesz.

-Niedługo podobno ma mieć nerfa.

 

 

Masz tutaj moją opinie na temat tych championów, pozdrawiam.

Opublikowano

No bardzo mi sie podoba no wiec tak wybralem Yasuo ze skinem ktory jest boski ;)

 

Zdecydowalem rowniez ze nastepnym champem bedzie kha zix i ta skorka *.*

 

Dzieki za odpowiedzi CLOSE

x

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...