Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

»★HOT★« [1.7.2/1.7.4] [★Wojny-Gildii★] [»Autorskie Skrypty«] [»RPG«] [»TS3«] [»80 slotów«] [»Wielkie Eventy«] [»Administracja 18+«] [»Sklep VIP«]


Krystian1909

Tematyka Server'a  

13 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy podoba Ci się server?

    • No pewnie że tak!Czemu pytasz?
    • Tak,myślę że jest spoko :D
      0
    • W porządku ale mogło być lepiej :P
    • Ot taki sobie...
    • Nie dla mnie,słabo wyszedł :(
    • Nie nie,nie wejdę tu i nie polecam server'a :((
  2. 2. Co Wam się najbardziej podoba na serverze?

    • Panująca Atmosfera
    • Rozbieżność Pluginów
    • Dobrze Dobrana Administracja
    • Wygląd Budynków
    • Ciekawi Gracze
    • Duża Ilość Graczy
    • Niespotykane Pluginy
    • Ogólnie Wszystko Mi Się Podoba :D
  3. 3. Poleciłbyś znajomym ten server?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

prezentacjax.png
 
 
 

MC.BLACKSITE.PL
 

informacjeo.png
 

strzalka.gifTYP: Wojny-Gildii+SV
strzalka.gifSloty: 80
strzalka.gifIP: MC.BLACKSITE.PL
strzalka.gifPotwory: TAK
strzalka.gifZwierzęta: TAK
strzalka.gifPvP: TAK
strzalka.gifPremium: NIE
strzalka.gifNether: TAK
strzalka.gifBialaLista: NIE


pluginyy.png

Wszystkich pluginów jest ponad 60,zawierają one głównie zwykłe pluginy które mają na celu zabezpieczenie server'a przed grief'eremi,DDoS'ami oraz cheterami.
Wszelkie inne pluginy zawarte na serverze dostosowane do oczekiwań graczy.
To znaczy,że każdy gracz ma prawo do zgłoszenia "swojego" pluginu na wgranie go do server'a.



ekipab.png
-Krystian1909 [Właściciel] [Główny Założyciel]
-VanShadow [Moderator]

Dalsze miejsca są wolne (Rekrutacja OTWARTA)




infododatkowe.png

Film:


Strona Server'a:Podana na serverze.
TS3:ts.blacksite.pl
Sklep VIP:Podany na serverze.
 
Informacje na temat server'a:
-Gildie są tworzone za pomocą określonych itemków (podane są na spawnie)
-Rekrutacja przeprowadzana jest od 16+ roku
-Wszelkie prośby/skargi prosimy pisać tutaj
 
 
Fotografie przedstawiające server:


 
16asa4l.jpg
s1692o.png
2jbty0l.png
2zg95s3.png

 
 

 

Opublikowano

Witam!

 

Na tym serwerze gram od niedawna,ale mogę powiedzieć że jest bardzo dobrze dopracowany.

Krystian,dziękuję Ci osobiście że stworzyłeś ten serwer.Nie często spotyka się takich administratorów którzy tak dużo pracy włożyli w swój trud.

Panująca atmosfera i zawsze pomocna administracja oddaje całe piękno tego niecodziennego serwera.

 

Polecam każdemu

 

Michał :P

Opublikowano

Witam!

 

Na tym serwerze gram od niedawna,ale mogę powiedzieć że jest bardzo dobrze dopracowany.

Krystian,dziękuję Ci osobiście że stworzyłeś ten serwer.Nie często spotyka się takich administratorów którzy tak dużo pracy włożyli w swój trud.

Panująca atmosfera i zawsze pomocna administracja oddaje całe piękno tego niecodziennego serwera.

 

Polecam każdemu

 

Michał :P

 

Dziękuję serdecznie Michale :D

 

Tworzę servery nie dla pieniędzy ale dla zabawy,robię to co robię dla graczy i dla samego fun'u i satysfakcji z tego że udało mi się coś osiągnąć.Polecam każdemu podobnie robić,tworzyć servery nie dla zysku,sławy czy "szpanu" lecz dla samej frajdy z gry.

 

Minecraft od dawna jest popularną grą ale to tylko dzięki temu że każdy chciał się "pobawić jak za dawnych czasów",właśnie te małe klocki sprawiają że jest on wyjątkowy i jedyny w swoim rodzaju,dlaczego więc ludzie zabawę chcą opdatkować?

 

Pozastawiam Wam to pytanie drodzy gracze i forumowicze MPC Forum...

Opublikowano

Dokładnie o taki server mi chodziło :P

 

Gdzie administracja nie patrzy na zarobek lecz na fun z gry :)

Oby tak dalej... a tak swoją drogą oglądałem Twój filmik pod reklamą :D

Fajnie wyszło,tylko nie jestem pewnien czy piosenka podłożnona pod filmik jest odpowiednia,no ale to Twoja decyzja.

 

Ja się nie mieszam :DD

 

@Eeeeeedit :P

 

Zapomniałem dopisać że teraz to wszystko lepiej wygląda,tzn. Spawn i odblokowałeś nam Nether.

Gra się fajnie,ale brakuje nam graczy... :(

Opublikowano

a sa tutaj jakies pluginy do rozwijania postacki skoro to rpg?

mi na tym serwerze brakuje heroes lub myrpg

 

Tak są możesz między innymi wybierać sobie klasy postaci,zdobywać levele oraz doświadczenie.

Jest kilka pluginów od rozwijania postaci,w każdej z nich znajdziesz coś innego.

 

@Ogłoszenie

Wczoraj miało miejsce włamanie na server.

Nic groźnego,wszystko wróciło do normy i ponad to niedość że zabezpieczyłem server to dodałem jeszcze kilka fajnych pluginów które są niecodziennością na dzisiejszych serverach.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...