Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Jakie pluginy mogę usunąć?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Posiadam 39 pluginów .. Jakie mógłbym usunąć (chodzi mi o to, czy są jakieś dwa (lub więcej) pluginy odpowiadające za to samo?

Daję listę:

 

 

AlphaChest

AutoMessage

AZRank

BarAPI

BossBarMessage

ChestShop (Wiem, że jest w Essentials, ale sklepy zwykłych graczy są łatwiejsze do wykonania)

Citizens

Clearlag

ColoredTags

CombatLog

EndSwear

Essentials

EssentialsChat

EssentialsSpawn

LagMeter

LegendaryMessages (Jeżeli wiecie jak ustawić wiadomości typu: player joined the game w Essentials to napiszcie, ja tam widzę tylko wiadomość przy pierwszym wejściu na serwer...)

LWC

MagicCarpet

MiniBlocks

MobArena

MultiverseCore

MultiversePortlas

NoCheatPlus

OtherDrops

PermissionsEx

PlayerLogger

PlayerStatusSigns

PlotMe

ProtocolLib

SafeFrames

SimpleRegionmarket

SimpleWarning

Skript

SkriptPlus

SupplySign

TreasureChest

Vault

WorldEdit

WorldGuard

 

 

Z góry dzięki

Zbieracz warnów - Przetestowany w boju.

To co panowie. Kiedy warn za oczojebą sygnaturę? :P

Opublikowano

Podaj jaki to typ serwer to wiecej powiem bo nwm jaki masz :D

Szukam ludzi na serwer:


Grafik


Budowniczy (3)


Moderator


O szczegoly prosze piasc na PW

Opublikowano

Lag meter jest zbedny moim zdaniem. Poniewaz pokazuje tylko TPS ale tak naprawde  nic nie dodaje tylko troszki przymula go 

Szukam ludzi na serwer:


Grafik


Budowniczy (3)


Moderator


O szczegoly prosze piasc na PW

Opublikowano

Dobra. LagMetera usunięty. Tchesta nie mam -.- Typ serwera: FreeBuild + Survival i niedługo Minigames

Zbieracz warnów - Przetestowany w boju.

To co panowie. Kiedy warn za oczojebą sygnaturę? :P

Opublikowano

aha dobrze zaraz ci podam jescze 

Szukam ludzi na serwer:


Grafik


Budowniczy (3)


Moderator


O szczegoly prosze piasc na PW

Opublikowano

BossBarMessage można zastąpić funkcją z LegendaryMessages włączając funkcję use BarAPI w automessages

The past is just data. I only see the future. - Ayrton Senna

Opublikowano

Ok dzięki. Jak nic więcej nie ma do usunięcia to można zamknąć

Zbieracz warnów - Przetestowany w boju.

To co panowie. Kiedy warn za oczojebą sygnaturę? :P

Opublikowano

Wywal następujące plagi lub nie jak chcesz :P : 

 

 

Citizens <-------- Ten plugin z tego co ja wiem to ma tyle błędów w sobie ze tylko logi wywala w konsoli :D         

CombatLog <--------- Plugin bardziej na serwer PVP :)

LagMeter <-------- Plugin wywal niepotrzebny zamula serwer :D

MagicCarpet <-------- Wywal za to możesz dać /fly i to to samo tylko , że bez dywanu :)

MobArena <---------- Wywal możesz zrobić :D

PlayerStatusSigns <--------- Niepotrzebne wogule :)

PlotMe <--------- To zostaw ale po co ci 2 plagi o tym samym SRM to też to tylko płatne :D 

SimpleRegionmarket <----------- To samo co ^^^^^^:)

Skript <--------- Zostaw Skript ale wywal Skriptplus :D

SkriptPlus <---------- Ale wywal Skriptplus bo to to samo  (nie jestem tego pewnien sory) :)

 

Pamiętaj pomoglem daj lapkę w gorę :D Pozdrawiam :)

Szukam ludzi na serwer:


Grafik


Budowniczy (3)


Moderator


O szczegoly prosze piasc na PW

Opublikowano

@Autorze tematu

 

Nie słuchaj gościa wyżej, bo wypisuje bzdury. Prawdopodobnie nie zrozumiał o co chodzi :E

 

Jak dla mnie to masz już wszystko wymienione w postach u góry, jak coś wymyślę to dopisze ;)

Opublikowano

 

@Autorze tematu

 

Nie słuchaj gościa wyżej, bo wypisuje bzdury. Prawdopodobnie nie zrozumiał o co chodzi :E

 

Jak dla mnie to masz już wszystko wymienione w postach u góry, jak coś wymyślę to dopisze  ;)

Ja mu napisalem co morze tez usunac bo niepotrzebne a temat doskonale zrozumialem :D

Napisalem mu porpostu porpozycje a to chyba nic zlego :D

! Pozdrawiam !

 

@Autorze tematu

 

Nie słuchaj gościa wyżej, bo wypisuje bzdury. Prawdopodobnie nie zrozumiał o co chodzi :E

 

Jak dla mnie to masz już wszystko wymienione w postach u góry, jak coś wymyślę to dopisze  ;)

A takze nad napisalem Wywal lub nie jak nie chcesz wiec nie krytykuj ze pisze bzdury bo napisalem na temat :P

Szukam ludzi na serwer:


Grafik


Budowniczy (3)


Moderator


O szczegoly prosze piasc na PW

Opublikowano

Propozycje nie sa zle, ale te byly nietrafne xD. Dzieki wszystkim. Mozna zamykac

Zbieracz warnów - Przetestowany w boju.

To co panowie. Kiedy warn za oczojebą sygnaturę? :P

Opublikowano

Dzięki. DO zmaknięcia

Zbieracz warnów - Przetestowany w boju.

To co panowie. Kiedy warn za oczojebą sygnaturę? :P

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...