Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jesteś w pierwszej lidze ? Pochwal się !


TaDa

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich serdecznie. Od razu przejdę do sedna a mianowicie mam take pytanko: zawitał z Was ktoś już do 1 ligi w UT (sezon online) ? Jak tak to piszcie. ;)

Bardzo mnie to ciekawi gdyż ja jeszcze nigdy tam nie byłem. Chyba z dwa dni temu miałem 3 mecze z czego jedna wygrana i awansuję do 1 ligi... to NIE wszystkie przegrane -.-

Opublikowano

Jestem w 1 lidze i w sezonach online i FUT ;) (znaczy już w sezony online nie gram a w FUT spadam sobie do 2 ligi bo w 1 same trainery ;) )

http://speedy.sh/WBT46/fifa14-2014-01-13-19-33-29-36.bmp

Skan : 

https://www.virustotal.com/pl/file/e8dad4ea9093bfdd9fd794bc92fd7e25b7f72b3a1f4fa81e054e0b7619a91171/analysis/1393345765/
http://speedy.sh/5CWz8/fifa14-2014-01-13-19-33-48-10.bmp

Skan : 

https://www.virustotal.com/pl/file/cad8d08439b41148cb79a14e0e78fc7a5cf171345492439eb884ff86019cc36e/analysis/1393345896/

Ja raz musiałem wygrać 1 mecz na 5 i też żadnego nie wygrałem i zostałem w któreś tam lidze :D

Nic tu nie będzie !!!

Opublikowano

Chodzi o zwykłe sezony online czy sezony online w FUT?

Oczywiście w Ultimate Team.

Jestem w 1 lidze i w sezonach online i FUT ;) (znaczy już w sezony online nie gram a w FUT spadam sobie do 2 ligi bo w 1 same trainery ;) )

http://speedy.sh/WBT46/fifa14-2014-01-13-19-33-29-36.bmp

Skan : 

https://www.virustotal.com/pl/file/e8dad4ea9093bfdd9fd794bc92fd7e25b7f72b3a1f4fa81e054e0b7619a91171/analysis/1393345765/
http://speedy.sh/5CWz8/fifa14-2014-01-13-19-33-48-10.bmp

Skan : 

https://www.virustotal.com/pl/file/cad8d08439b41148cb79a14e0e78fc7a5cf171345492439eb884ff86019cc36e/analysis/1393345896/

Ja raz musiałem wygrać 1 mecz na 5 i też żadnego nie wygrałem i zostałem w któreś tam lidze :D

 

To gratuluję ;)

Oczywiście uczciwej walki ;)

Opublikowano

Ja byłem w 1 przez pare tygodni, potem spadłem do 5 ligi... teraz jestem w 3, bo spadłem z 2, ale jestem na najlepszej drodze do awansu... ;D

1369767914-U115053.png


Pomogłem? Daj LIKE ;)

Opublikowano

Ja byłem w 1 przez pare tygodni, potem spadłem do 5 ligi... teraz jestem w 3, bo spadłem z 2, ale jestem na najlepszej drodze do awansu... ;D

 

Mam podobnie, tylko teraz w 2 jestem.

636451494245979649038.gif

Opublikowano

Ja rekordowo 4 liga puchar z 21 punktami, i teraz jestem w 3 ostatni mecz i albo wygrac/remis albo witamy w 4 lidze ;p

Chcesz żebym szybciej odpisał? Dodaj @JameS. do postu.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...