Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Niedziałające skrypty u Vipów - Zaradzimy na to


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ziomeczki, a to że mi wywala lola gdy odpalam skrypt do Cassio pickuje cassio i nie moge grać reconnect cały czas który nie pomaga.
Gdy wyłącze bola moge grać ale postać znika wraz z pieniędzmi ;x

14 lat  

Opublikowano

Teraz widzę że na 4um bola jest ostry płacz że na vipie skrypty nie działają i że potrzeba fixa

 

 

Opublikowano

Ok, teraz zadziałało, chociaż kopia to like leci bo gdyby nie ten temat nie wiedział bym o fixie :D

 

 

Opublikowano

Mam vipa i nie wiem czy cos zle robie czy co ale gdy odpalam Katarina COmbo od eXtragoZy lub KAtarina Sinister Blade 2.0 to zaden nie działa pomocy!

Nazgul%20sygnatura.jpgmca.png

Created by Maveron

Opublikowano

Mam vipa i nie wiem czy cos zle robie czy co ale gdy odpalam Katarina COmbo od eXtragoZy lub KAtarina Sinister Blade 2.0 to zaden nie działa pomocy!

zrób właśnie to co jest w tym temacie (post nr. 1). każdy ma taki problem, fix to załatwia

rbd2t1.png

Opublikowano

zrób właśnie to co jest w tym temacie (post nr. 1). każdy ma taki problem, fix to załatwia

zrobiłem i dalej nie działa

Nazgul%20sygnatura.jpgmca.png

Created by Maveron

Opublikowano

zrób to i wyslij mi ss z BoLa.

jesli na dole, obok inject jest puste okienko - zadziała

jeśli pisze latest - nie

 

jaki masz windows? jeśli 8 to niestety nie mamy o czym rozmawiać

rbd2t1.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...