Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Poszukuję teamu do zrobienia serwera Metin2 - Czytaj !


Vercus

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, was poszukuję Teamu do stworzenia fajnego stabilnego i dobrego serwera typu Hard/Medium lub Easy/Medium .


 


Więc tak poszukuję takich osób jak:


 


 


Technik [0/1]


 


- Osoba która zajmuję się Edycją Plików serwera, Wgrywanie Questów, Updaty na serwerze + ogarnięcie bugów.


 


Grafik [o/1]


 


- Osoba która zrobi grafikę dla serwera oraz do prezentacji serwera.


 


Po resztę informacji zapraszam na PW lub GG; 49797689 pisać nawet gdy mnie nie ma.


 


Ja będę zajmował się całym serwerem oraz Clientem serwerowym.


Opublikowano

Polecam osobkę, współpracowałem z tym panym i przyznam że podchodzi do projektu/serwera profesjonalnie, napewno znajdziesz Vercu dobry i Team i zrobisz dobry serwer. ;)

Pozdrawiam.

Opublikowano

Nie polecam, jest to Alladin, i szuka kolejnych idiotów do serwera.

Opublikowano

Nie polecam, jest to Alladin, i szuka kolejnych idiotów do serwera.

Kolego debilku, ja mam swoje konto Vercus to inna osoba daj dowody a nie pozdro.:)

Opublikowano

 

Witam, was poszukuję Teamu do stworzenia fajnego stabilnego i dobrego serwera typu Hard/Medium lub Easy/Medium .

 

Więc tak poszukuję takich osób jak:

 

 

Technik [0/1]

 

- Osoba która zajmuję się Edycją Plików serwera, Wgrywanie Questów, Updaty na serwerze + ogarnięcie bugów.

 

Grafik [o/1]

 

- Osoba która zrobi grafikę dla serwera oraz do prezentacji serwera.

 

Po resztę informacji zapraszam na PW lub GG; 49797689 pisać nawet gdy mnie nie ma.

 

Ja będę zajmował się całym serwerem oraz Clientem serwerowym.

 

 

Poszukujesz grafika i technika tak? no ok ale po co ty tam??? jak oni bez ciebie se poradzą...

Crysis-800x200.jpg


Przed użyciem zapoznaj się z ulotką dołączonej do opakowania , bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą , gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża twojemu życiu lub zdrowiu

Opublikowano

Poszukujesz grafika i technika tak? no ok ale po co ty tam??? jak oni bez ciebie se poradzą...

Ja będę ClientMasterem, Trochę Questy, + Załatwiam VPS + Dedyk i cały pomysł na serwer. ;)

Opublikowano

Nie polecam

Multikonto Asfena , peace

Sorry kolego ale nie jestem żadnym Asfenem masz jakieś dowody na to. ;)?

Kolejna osoba aby nabić sobie posta :/

Opublikowano

Dowód na to że to Alladin: (pisał do mnie w sprawie o prezentacje, a mnie gotowce nie interesują)

 

20 luty:

 

 

http://prntscr.com/2vques

 

23 luty:

 

 

http://prntscr.com/2vqup0

 

 

Inne SSY:

 

W 3 dni zrobili serwer, ale tak, miesięczna beta:

 

 

http://prntscr.com/2vqv8h

 

 

Mam więcej..

Ta osoba nic nie potrafi, szukali python mastera  xD

 

W takim razie jako client master pewnie potrafi zmienić tło w kliencie, beka troche.

Opublikowano

Kolego debilku, ja mam swoje konto Vercus to inna osoba daj dowody a nie pozdro. :)

inna osoba? dlaczego IP są te same? ^^

kosz

graphic.png

i7-6700K l MSI GTX 1080 X l 2x8GB 3000MHz l MSI Z170A l SSD HyperX 240GB

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...