Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Problem] Jaki serwer zrobic? Role Play czy RPG? (autorskie skrypty)


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Prosze o glosowanie. Serwer bedzie zrobiony pod dana kategorie bardzo dobrze dopracowany na wlasnych skryptach.. serwery nie beda latwe na 3tyg ;) glosowac RPG czy Role Play

 

Rpg - serwer pod typ metin lecz pomieszany z wieloma nowymi pomyslami

 

Role play - zycie w miescie.. odgrywanie zycia w grze ;)

11576_13_08_08_10_35_35.png

 

 

 

 

POSTY: [50] [100] [150] [200] [250] [300] [350] [400] [450] [500] [550] [600] [650] [700] [750] [800] [850] [900] [950] [1000]

 

Opublikowano

Rpg bardziej lubie starozytnosc jakies epickie budowle

Fajnie by bylo gdybys zrobil taki dobry rpg :) ladnie wszystko skonfig i piekna mapa

Na typie metin hmm.. no no ciekawe jak bedzie to wygladac :)

Opublikowano

Wiem ale ja dalem przez to bo nie ktorzy nie wiedza co to rpg

11576_13_08_08_10_35_35.png

 

 

 

 

POSTY: [50] [100] [150] [200] [250] [300] [350] [400] [450] [500] [550] [600] [650] [700] [750] [800] [850] [900] [950] [1000]

 

Opublikowano

Rpg, jak dla mnie RolePlay jest zbyt popularny :)

Jak ci się uda dobrego Rpg w MC zrobić to chętnie zagram :P

Opublikowano

Noto od jutra zaczynam nad pisaniem skryptow ;)

11576_13_08_08_10_35_35.png

 

 

 

 

POSTY: [50] [100] [150] [200] [250] [300] [350] [400] [450] [500] [550] [600] [650] [700] [750] [800] [850] [900] [950] [1000]

 

Opublikowano

Dobraa.. za niedlugo wam wysle link forum.. a ja zaczynam dopracowywac serwer

11576_13_08_08_10_35_35.png

 

 

 

 

POSTY: [50] [100] [150] [200] [250] [300] [350] [400] [450] [500] [550] [600] [650] [700] [750] [800] [850] [900] [950] [1000]

 

Opublikowano

Do RPG to trzeba modów autorskich :< 

skryptami do RPG to możesz sobie pupke podetrzeć, pluginami też, ale przynajmniej pluginami mniej boli.

 

Wolała bym RPG ale na pewno nie jakieś lipne na skryptach i pluginach.

Tylko takie dobre z modami i to autorskimi, albo przynajmniej połączonymi w całość (wszystko zgrane i dopasowane do siebie, czyli trzeba troszkę sie pobawić w pisanie)

To już jest koniec smerfa:


http://www.mpcforum.pl/topic/1323530-info-znikam/


GG: 48522543


PS: Na innych forach i stronach znajdziesz mnie pod nickiem: 


BukkitSmerf

Opublikowano

Ja robie bez modow.. ale jak wejdziesz na serwer i w okresie dwoch miesiecy zrobisz set diaxowy.. dostajesz vipa 90dni spoko?

11576_13_08_08_10_35_35.png

 

 

 

 

POSTY: [50] [100] [150] [200] [250] [300] [350] [400] [450] [500] [550] [600] [650] [700] [750] [800] [850] [900] [950] [1000]

 

Opublikowano

Ja robie bez modow.. ale jak wejdziesz na serwer i w okresie dwoch miesiecy zrobisz set diaxowy.. dostajesz vipa 90dni spoko?

jeszcze gorzej, może od razu dajmy wszystkim opa i dostęp do maszyny?

 

Ech kolejny lipny serwer....

 

RPG ma być trudne i autorskie... bez modów się nie uda :<

To już jest koniec smerfa:


http://www.mpcforum.pl/topic/1323530-info-znikam/


GG: 48522543


PS: Na innych forach i stronach znajdziesz mnie pod nickiem: 


BukkitSmerf

Opublikowano

To zrob wlasny nobku ;)

11576_13_08_08_10_35_35.png

 

 

 

 

POSTY: [50] [100] [150] [200] [250] [300] [350] [400] [450] [500] [550] [600] [650] [700] [750] [800] [850] [900] [950] [1000]

 

Opublikowano

Jezuu.. tez se dam upgradina nazwe.. i co..

11576_13_08_08_10_35_35.png

 

 

 

 

POSTY: [50] [100] [150] [200] [250] [300] [350] [400] [450] [500] [550] [600] [650] [700] [750] [800] [850] [900] [950] [1000]

 

Opublikowano

Co do tych autorskich skryptów to takie coś już wgl nie istnieje jak patrzysz prawie każdy ma w reklamie napisane autorskie skrypty. Przecież większość z nich o ile nie wszystkie znajdziesz w sieci. Po za tym liczba pomysłów jest ograniczona ;) . A co do pytania to raczej sam zdecyduj w czym sie najlepiej czujesz. Lecz serwery Rpg są chyba bardziej popularne o ile się nie mylę.

Opublikowano

Stanowczo brakuje RPG

 

Dobre RPG można zrobić na pluginach, nie trzeba modów. Wszystko zależy od kreatywności, ja osobiści tworzę serwery bez modów, ponieważ wielu graczy nie zechce ich wgrać.

1390684250-U762298.png

Opublikowano

Noto zrobie rpg ;)

11576_13_08_08_10_35_35.png

 

 

 

 

POSTY: [50] [100] [150] [200] [250] [300] [350] [400] [450] [500] [550] [600] [650] [700] [750] [800] [850] [900] [950] [1000]

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...