Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedź] PlumCraft [FreeBuild][Polityka][Miasta][Wioski][Wojny Miast]


NewStyleGG

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

~PlumCraft~


Serwer jakiego nigdy nie widziałeś !


Wejdź i zapanuj nad całym światem PlumCraft !


 


 


jdkd.png


Adres IP: Niebawem


Typ: FreeBuild + Aspekt PvP


Sloty: 200


Premium: Nie Wymagane


Nether: Włączony


WL: Włączona do czasu startu


TeamSpeak: Nie Dlugo


 


hdkd.png


 


bGkd.png


 


*FreeBuild*


 


Nazwa FreeBuild [FB] chyba każdy ją zna, wchodzisz na serwer


dostajesz działkę i budujesz. Lecz nie u Nas.


Aby dostać działkę musisz na nią zapracować 


(sprzedawać itemy, pracować).


 


*Miasta i Wioski*


 


Na naszym serwerze zostanie wprowadzony system


miast i wiosek. Szczegółowy tutorial dotyczący tego systemu


będzie napisany w postach poniżej tematu.


 


*Wojny Miast*


 


Gdy już zbudujesz swoje miasto możesz wyzwać inne na wojne.


Lecz aby tego dokonać będziesz musiał spełniać 


perę wymogów


 


*Polityka*


 


Myślisz, że założenie miasta to koniec wyzwania na serwerze ?


Możesz tworzyć sojusze pomiędzy miastami.


Twórz koalicje, wielkie sojusze i razem ze sprzymierzeńcami


panuj nad światem PlumCraft


 


 


cGkd.png


 


*Serwer*


 


Posiadamy profesjonalną maszynę, na której NIGDY


nie doświadczycie lagów.


Oto jej parametry:


pamięć RAM: 150GB DDR3


Procesor: Intel Xeon CPU W5580 3,2 GHz 8x


Łącze: 1GB/s


Dysk Twardy: 300GB


 


 


Pdkd.png


 


*Miasta i Wioski*


 


Aby założyć wioskę lub miasto będzie potrzebne ci wiele godzin grania.


Nie wystarczy wejść na serwer i wpisać komendę.


Nasz autorski system pozwala nam na szybką i sprawną konfigurację.


Do stworzenia podstawowej działki nie będzie ci potrzebne dużo.


Lecz aby stworzyć coś większego będą potrzebni ci znajomi.


Wszystkiego dowiecie się w czasie.


 


Zdkd.png


 


*Drop Surowców*


 


Na serwerze jest OtherDrops więc nie będziecie musieli


przekopywać całej mapy w poszukiwaniu surowców.


 


zdkd.png


 


 


 


*Administracja*


 


MaruD - Główny admin, a za razem technik


Jandus - Główny admin


Pieprzyk99 - Główny admin, Pan od Hostingu 


 


 


Nasz team nie jest kompletny, szukamy osób na takie stanowiska jak:


WebMaster: wolne


YouTuber: wolne


Grafik: wolne


 


Czekajcie cierpliwie na start serwera a zostanie wam to wynagrodzone.


Data startu NIEZNANA. Lecz warto!


Pozdrawiamy MaruD oraz Jandus


Opublikowano

Ogłoszenie!


 


Działki dla normalnych graczy:


rozmiar: 50x50


koszt: 2000 Orenów


 


 


 


W przygotowaniu:


Miasta


Wioski


System Handlu


Wojny Miast


Polityka


 


 


W niedługim czasie dodamy więcej informacji dotyczących prac nad serwerem!


Opublikowano

Rzeczywiście takiego serwera jeszcze nie było. Zapowiada się ciekawie i na pewno chętnie zagram ;)

Opublikowano

@Serwer

 

Nowości!

 

Na serwer został dodany system punktów i LvLi za kopanie kamienia.

Punkty można wymieniać na nagrody.

 

Komendy:

/pkt - wyświetla liste komend od skryptu

/pkt szansa - wyświetla szanse na zdobycie punktu

/pkt sprawdz <nick> - pokazuje ilość punktów gracza

/pkt staty - wyświetla ilość zdobytych surowców

 

 

 

 

Administracja ciągle udoskonala serwer... Prosimy o cierpliwość ;]

Opublikowano

@ref

 

Prace nad serwerem trwają. Aktualnie planujemy co można by było ciekawego wprowadzić na serwer.

I mam do was pytanie, Co Powiecie na filmy pokazujące o robimy na serwerze i co nowego wprowadzamy. Filmy byłyby w formie tutoriali.

Opublikowano

@ref

 

Tworzenie pluginu na Krolestwa:

 

Jak na razie utworzone zostały 4 krolestwa w tym jedno Adminów i VIP

 

Królestwa:

Jenn-Kellon (JK) - jest to królestwo militarne, ich największym atutem są dobrze wyszkoleni wojownicy i łucznicy, na ich kraj zarabiaja kowale wytwarzający najlepszą broń na kontynencie.

Horde of the summoned (HOTS) - Jest to naród wyklęty, mają swojego boga i posiadają potężnych magów, korzyści czerpia z modlitw

Mol-Rehan (MR) - królestwo oparte na gospodarce i handlu, jego mieszkańcy są farmerami i najwieksze zyski mają ze sprzedaży minerałów i jedzenia.

Freedom Isles (FI) - jest to wolny lud, nie maja żadnych wad jak i zalet. mogą się uczyć w każdym kierunku, nie nie mają żadnych ściśle wyznaczonych kierunków rozwolu. Jest to krolestwo Adminów i VIP. Umiejscowieni sa na srodku kontynentu a ich głównym celem jest obrona Białeg światla.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...