Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Krotka seria pytan dla doswiadczonych uzytkownikow Bola :3


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

To sa moje postacie:

post-1089149-0-17906600-1393254214_thumb.png

 

1. Mam pytanie oprocz ryze jaka postac najlepiej do skryptow? :)

Zalezy mi na Gragasie, Jaxie, Le Blanc(najbardziej), ewentualnie Ryze ale dobre skrypty dla FREE USEROW

 

2. Jakie skrypty pomocnicze do dobrej rozgrywki dla fun?

 

3. Czym najlepiej wbic hexe? :D

 

4. Jakis skrypt pod autofarme? SPRAWDZONY

 

5. Dawajcie tez swoje propozycje :)

 

6. Jak poprawnie wgrywac i uzywac skryptow :)

 

LIKE = WYCZEPRUJACA I POMOCNA ODPOWIEDZ :)

x

Opublikowano

1. Kupuj kate bo jest the best. Co do skryptów na lebanc najlepszy jest chyba wbudowany,

2. Freaking Good Evade, AntiWard, MinimapTimers, AutoSmite

3. Katarina bol :3 a z twoich postaci to ryze

4. SAC:Revemped

5...

6. Skrypty wrzucasz do folderu common w fomacie lua i włączasz w BoL'u. Pluginy/liby do folderu common pod określonymi nazwami zawartymi w tematach.

 

 

Opublikowano

Ja wytlumacze te 3 ostatnie skrypty.

AntiWard - jak nazwa wskazuje

MinimapTimer - jak wyzej

AutoSmite - jak wyzej?

 

Wiec AntiWard (z tego co wyczytalem na bol forum) pokazuje Ci gdzie przeciwnik rzucil warda i za ile sie konczy, minimaptimer masz timer do inhibow, jungle, autosmite, autoamtycznie uzywa smite (pomocna w baronie / dragonie) jak bym sie pomylil, poprawcie.

 

A evade, http://botoflegends.com/forum/topic/10469-freaking-good-evade-skillshot-evader-and-drawer-for-everyone/

Link do evade + film pokazowy.

Opublikowano

Freaking Good Evade - omija ci skillshotów, nawet np ulti malphita (odflesha ci od niego)

AntiWard - pokazuje Ci czas i gdzie ktoś położył warda (musisz go widziec jak warda stawia)

Minimap Timers - bardzo dobry srypt w jungli, widzisz za ile jes jakiś buff

AutoSmite - automatycznie smajtuje Ci Red Buffy, Ble Buffy, Dragony i Barony (robi o wrecz perfekcyjnie)

Opublikowano

Ja to z tych champów bym pyknął sobie Tristanką pod AP. Zjada wielu midlanerów na combo po 6lvlu więc dla 4funu opłacalna. 

 

Tu link do dobrego skryptu na nią : 

http://botoflegends.com/forum/topic/9457-akuzukillers-ap-tristana/

Ewentualnie możesz iść też Annie na mida bo ma ładny burst ale jej małe zasięgi przekreślają ją często ze względu na lepsze picki typu Ziggs, Syndra.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...