Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Problem] Złe wyświetlanie się dwóch rang w PermissionsEX.


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dobra problem z 2rangami rozwiazany tylko mam problem.. w grze mam tak

<[Wlasciciel]Zatox> napis          Wlasciciel ma ciemny czerwony a zatox jasny czerwony

a chcialbym miec tak  [Wlasciciel]spacjaZatox    Wlascicei na czerwony ciemny a zatox na bialo pomoze ktos (:? tutaj permisons

groups:
  gracz:
    default: true
    prefix: '&f[&9&lGracz &f]&f'
    permissions:
    - essentials.spawn
    - -essentials.help
    - essentials.time
    - essentials.helpop
    - essentials.ignore
    - essentials.info
    - essentials.pay
    - essentials.me
    - essentials.msg
    - essentials.tpaccept
    - essentials.tpdeny
    - essentials.warp
    - authme.player.*
    - essentials.motd
    - essentials.warp
    - essentials.warp.list
    - essentials.kit
    - essentials.tpaccept
    - essentials.tpadeny
    - automessage.receive.default
  vip:
    default: false
    prefix: '&f[&6&lVIP &f]&f'
    inheritance:
    - gracz
    permissions:
    - essentials.kit
    - essentials.kits.vip
    - essentials.tpa
    - essentials.tphere
    - essentials.fly
    - essentials.feed
    - essentials.enderchest
    - essentials.workbench
    - essentials.crafting
  Wlasciciel:
    default: false
    prefix: '&4[Wlasciciel]&c'
    permissions:
    - '*'
  admin:
    default: false
    prefix: '&f[&c&lAdmin &f]&f'
    permissions:
    - '*'
  mod:
    default: false
    prefix: '&f[&2&lMod &f]&f'
    inheritance:
    - kidmod
    permissions:
    - essentials.ban.'*'
    - essentials.banip
    - essentials.invsee
    - essentials.unban
    - essentials.tp
    - vanish.*
  kidmod:
    default: false
    prefix: '&f[&a&lKidMod&f] &f'
    inheritance:
    - vip
    permissions:
    - authme.'*'
    - coreprotect.'*'
    - worldedit.*
    - worldguard.*
    - essientials.kick.'*'
    - essentials.weather
    - essentials.vanish
    - vanish.see
    - vanish.vanish
    - vanish.nopickup
    - vanish.nofollow
    - vanish.nohunger
    - vanish.silentchests
    - essentials.tp
users:
  Zatox:
    group:
    - Wlasciciel
Opublikowano

-.- Wbij w essentials.
Zjedz w zakladke:
Essentials Chat
i usun {Group}

Na początku Pomyślałem, że to takie, no że nie wiem. No .

Na początku Pomyślałem, że no nie wiem co z tym zrobię, a potem sobie pomyślałem.
o Zapale i zapaliłem i tyle.

tatuaz-marihuana.jpg

Opublikowano

 Gracz: '&7[&8{GROUP}&7] &7{DISPLAYNAME}: {MESSAGE}'

Wklej to do essentials chat, group formats. Dałem ci przykład Gracza, mogę Ci podać inne jeśli sobie nie poradzisz

 

Tam gdzie masz Gracz: zmieniasz na taką nazwę jaką masz w permission...

Opublikowano

CZY Moze mi ktos to skonfigurowac? rangi albo wyjasnisc jasniej w essentila chat mam tylko folder com,META-INF I PLIk plugin co mam zmienic tutaj? 

Chce zeby kazdy gracz ktory wejdzie na server mial obok nicku [Gracz] i jakies tam podstawowe prawa , oraz wlasciciel all prawa pomzoe ktos

Opublikowano

Dobra problem z 2rangami rozwiazany tylko mam problem.. w grze mam tak


<[Wlasciciel]Zatox> napis          Wlasciciel ma ciemny czerwony a zatox jasny czerwony


a chcialbym miec tak  [Wlasciciel]spacjaZatox    Wlascicei na czerwony ciemny a zatox na bialo pomoze ktos (:? tutaj permisons


groups:

  gracz:

    default: true

    prefix: '&f[&9&lGracz &f]&f'

    permissions:

    - essentials.spawn

    - -essentials.help

    - essentials.time

    - essentials.helpop

    - essentials.ignore

    - essentials.info

    - essentials.pay

    - essentials.me

    - essentials.msg

    - essentials.tpaccept

    - essentials.tpdeny

    - essentials.warp

    - authme.player.*

    - essentials.motd

    - essentials.warp

    - essentials.warp.list

    - essentials.kit

    - essentials.tpaccept

    - essentials.tpadeny

    - automessage.receive.default

  vip:

    default: false

    prefix: '&f[&6&lVIP &f]&f'

    inheritance:

    - gracz

    permissions:

    - essentials.kit

    - essentials.kits.vip

    - essentials.tpa

    - essentials.tphere

    - essentials.fly

    - essentials.feed

    - essentials.enderchest

    - essentials.workbench

    - essentials.crafting

  Wlasciciel:

    default: false

    prefix: '&4[Wlasciciel]&c'

    permissions:

    - '*'

  admin:

    default: false

    prefix: '&f[&c&lAdmin &f]&f'

    permissions:

    - '*'

  mod:

    default: false

    prefix: '&f[&2&lMod &f]&f'

    inheritance:

    - kidmod

    permissions:

    - essentials.ban.'*'

    - essentials.banip

    - essentials.invsee

    - essentials.unban

    - essentials.tp

    - vanish.*

  kidmod:

    default: false

    prefix: '&f[&a&lKidMod&f] &f'

    inheritance:

    - vip

    permissions:

    - authme.'*'

    - coreprotect.'*'

    - worldedit.*

    - worldguard.*

    - essientials.kick.'*'

    - essentials.weather

    - essentials.vanish

    - vanish.see

    - vanish.vanish

    - vanish.nopickup

    - vanish.nofollow

    - vanish.nohunger

    - vanish.silentchests

    - essentials.tp

users:

  Zatox:

    group:

    - Wlasciciel
Opublikowano

Ok dziala tak jak chcialem all ale mam pytanie czy da sie pogrubic [Wlasciciel] jakos? okej dziala mam 

tylko mam ostatnie dwa pytania

znacie inny kod niz &l (pogrubienie ) np na przechylenie itd?

oraz czy da ktos mi plugin CustomServerMessage. na 1.6.4 ? sciaglem z bukkit.com  i nie ma wgl.. configu wiec jak mam zrobic swoje teksty chce je tylko po polsku a sa po angielsku a nawet config nei ma ;./

Opublikowano

masz dam ci fragmecik:
'&4[Wlasciciel] &c'

Na początku Pomyślałem, że to takie, no że nie wiem. No .

Na początku Pomyślałem, że no nie wiem co z tym zrobię, a potem sobie pomyślałem.
o Zapale i zapaliłem i tyle.

tatuaz-marihuana.jpg

Opublikowano

Ok dziala tak jak chcialem all ale mam pytanie czy da sie pogrubic [Wlasciciel] jakos? okej dziala mam 

tylko mam ostatnie dwa pytania

znacie inny kod niz &l (pogrubienie ) np na przechylenie itd?

oraz czy da ktos mi plugin CustomServerMessage. na 1.6.4 ? sciaglem z bukkit.com  i nie ma wgl.. configu wiec jak mam zrobic swoje teksty chce je tylko po polsku a sa po angielsku a nawet config nei ma ;./

Tak, wiem. Spam.

Ale jak ty chcesz zostać właścicielem serwera?

Opublikowano

Tak, wiem. Spam.

Ale jak ty chcesz zostać właścicielem serw

ucze sie i nie planuje servera na 1000osob zgloszony :)

a ty ddjj501 dziekuje bardzo za pomoc like

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...