Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz
  • 0

monitor nie pokazuje obrazu


Gość szanio22

Pytanie

Gość szanio22
Opublikowano

Witam mam taki problem że jak odpalam komputer to on odpala ale monitor nie reaguje a dioda sie swieci najpierw na niebiesko potem zmienia sie na brązowo dodam że nie ma dzwieku biosu.Kroki które zrobilem aby naprawic kompa

1.Kupiłem karte graficzna palit gf 512mb ponieważ wczesniej mialem zintegrowana i myslalem ze to ona padla

2.Wyjelem baterie na 2 dni

I dalej to samo

Procesor: Amd sempron 2800+

Plyta glowna : asrock k8nf4g-vsta

karta graficzna ktora dzisiaj przyszla i ja podlaczylem : palit gf 210

Zasilacz:colorsit 350w (wiem ze do wymiany ale najpierw chce zeby wogle byl obraz)

Ram:512x2mb goodram

 

Proszę o pomoc czy to płyta główna padla?

3 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

Gość szanio22
Opublikowano

Dobrze ram wsadziłeś?

Ram nie ruszalem jak bylo tak jest,komputer mi padl podczas grania

czy dobrze jest w ogóle wszystko zmontowane i podłączone ?

 

możliwe że to tylko pamięci jak piszesz, ale i mogła płyta albo procesor ulec uszkodzeniu

To raczej plyta glowna bo mialem 2 razy wczesniej taka sytuacje i wymieniali plyte

Opublikowano

czy dobrze jest w ogóle wszystko zmontowane i podłączone ? 

 

możliwe że to tylko pamięci jak piszesz, ale i mogła płyta albo procesor ulec uszkodzeniu

If you = stupid then

insert(foot.in.your.ass)

end if

licznik-54-96732-stat.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...