Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Pliki serwerowe , strony www


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam serdecznie w dzisiejszym temacie chcę wam przedstawić
moją ofertę dotyczącą plików serwerowych oraz stron www.
Przejdźmy do konkretu a mianowicie :

Mam do zaoferowania pliki oraz strony www :

Pliki serwerowe :
- Balantia
- Reinor
- Parim
- Waternox
- Grayst
- Estius
- Endoria
- Nexanity



Strony www :
- Parim
- Balantia
- Estius
- Eleris
- Antisa
- Grayst
- Nexanity
Oraz wiele wiele więcej.

Aby się skontaktować :
Wejdź na TS3 : ts3.leagueofpoland.pl
lub napisz prywatną wiadomość na forum


DLA MODERATORÓW : NIE PROWADZĘ ŻADNEGO HANDLU NA FORUM.

 

XShowteqX_eune_13_3_logo.png

ORAZ INNE SMURFY GOLD+

Opublikowano

Zakładam, że połowa plików jest zdobyta nielegalnie?

Wątpię, że owe projekty zostały Ci udostępnione z pełnymi prawami.

 

 

Życzę powodzenia i pozdrawiam. 

Opublikowano

To wszystkich plików jest posiadana licencja na użytkowanie :)
Zostały zrobione przezmnie lub kupione pozdrawiam

XShowteqX_eune_13_3_logo.png

ORAZ INNE SMURFY GOLD+

Opublikowano

Pliki:

- Reinor
- Waternox
- Grayst
- Estius (Chyba nie pełne)
- Nexanity

Strony:

- Eleris
- Grayst

 

Były na mpcforum ale linki chyba wygasły

 

@ Ta przebiegłość...

Opublikowano

To wszystkich plików jest posiadana licencja na użytkowanie :)

Zostały zrobione przezmnie lub kupione pozdrawiam

Jeszcze się śmieje...  :P

Dam posta jak skończę :D 

 

Strony Estiusa na bank nie masz bo nawet ja Jej nie miałem xD  Jest to nowy zielakowy silnik  i była hostowana u zielaka na VPS. Poza tym skrypty tej strony są na bazie artani...

Opublikowano

Jeszcze się śmieje...  :P

Dam posta jak skończę :D

 

Strony Estiusa na bank nie masz bo nawet ja Jej nie miałem xD  Jest to nowy zielakowy silnik  i była hostowana u zielaka na VPS. Poza tym skrypty tej strony są na bazie artani...

:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

a9xm7m.jpg

 

 

ŚMIEJE SIĘ DALEJ NIE MOGE PRZESTAĆ WYPOWIEDZ SIĘ MÓJ MISTRZU

XShowteqX_eune_13_3_logo.png

ORAZ INNE SMURFY GOLD+

Opublikowano

Zacznijmy od tego że nie masz praw do strony Parim'a.

Parim nigdy nie miał oficjalnych plików, nikt ich nigdy nie skończył w 100%.

 

 

ZAKŁAD ;p 

 

 

 

Licence : balantia.pl 2012 - 2013.

 

Metin2 CMS : balantia.pl

Copyright © welnes.com.pl 2012 - 2013.

All rights reserved.

 

Made by welnes

welnes.com.pl

Copyright ©2012 - 2013. All rights reserved.

 

This cms(*.css, *.html, *.php, *.htaccess) and any others with comment

like this is welnes.com.pl private

Metin2 server copyright and is

protected by law in Poland and

in any other country.

 

If you have found or bought this file,

please contact us!

 

DO NOT REMOVE THIS COMMENT!

DO NOT COPY!

DO NOT PUBLISH!

DO NOT SELL!

 

 

Metin2 layout : balantia.pl

Copyright © skyne.pl 2012 - 2013.

All rights reserved.

 

Made by skyne

skyne.pl

Copyright ©2012 - 2013. All rights reserved.

 

This cms(*.psd, *.png, *.jpg) and any others with comment

like this is skyne.pl private

Metin2 server copyright and is

protected by law in Poland and

in any other country.

 

If you have found or bought this file,

please contact us!

 

DO NOT REMOVE THIS COMMENT!

DO NOT COPY!

DO NOT PUBLISH!

DO NOT SELL!

 

 

 

prościutko z serwera razem z forum ^^

 

@Edit

 

http://scr.hu/1lvm/tcpgc

A ty armagiedon nie zacieszaj tak d**y że masz stronę balantii, bo sprzedał ci ją m^^^^ł.
Opublikowano

To wszystkich plików jest posiadana licencja na użytkowanie :)

Zostały zrobione przezmnie lub kupione pozdrawiam

napewno nie masz licencji na pliki serverowe od ymir, a tym bardziej na ich modyfikowanie gdyż to są kosmiczne sumy, a z teto co wiem ymir sprzedaje licencję tylko globalnym serwerom, a nie prywatnym.

Pozdrawiam

Opublikowano

:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

a9xm7m.jpg

 

 

ŚMIEJE SIĘ DALEJ NIE MOGE PRZESTAĆ WYPOWIEDZ SIĘ MÓJ MISTRZU

ale estius nigdy nie uzywal takiej strony.

 

Ps. strona parima też była na mpc jak i pliki krótko ale były.

Ps2. czemu z różnych kont na zmiane piszesz nellyz?

sygna1.png

Opublikowano

Witam serdecznie w dzisiejszym temacie chcę wam przedstawić

moją ofertę dotyczącą plików serwerowych oraz stron www.

Przejdźmy do konkretu a mianowicie :

 

Mam do zaoferowania pliki oraz strony www :

 

Pliki serwerowe :

- Balantia

- Reinor

- Parim

- Waternox

- Grayst

- Estius

- Endoria

- Nexanity

 

Strony www :

- Parim

- Balantia

- Estius

- Eleris

- Antisa

- Grayst

- Nexanity

Oraz wiele wiele więcej.

 

Aby się skontaktować :

Wejdź na TS3 : ts3.leagueofpoland.pl

lub napisz prywatną wiadomość na forum

 

 

DLA MODERATORÓW : NIE PROWADZĘ ŻADNEGO HANDLU NA FORUM.

 

 

 

Hue hue :)

ts3.leagueofpoland.pl <--

Widzę spiknołeś się z nellyz'em (XYZ, Lourt czy tam laurtem) w każdym bądź razie z danielem biń***kiem :)

pozdrowienia dla was.. miłej pracy i na prawdę powodzenia, a dla ciebie danielku powodzenia przy wyjściu z... :)

Opublikowano

3/4 strona mam ;P i wszystkie te pliki co wyieniłeś ;P tylko na co komu to xD teodor .... pleass

 

 

skończ cwaniakować na tym forum wyjdź z domu pobiegaj po plaży w tej swojej gdyni i skończ spinać dupę bardziej ci się to opłaci "kiedyś sie przekonasz" ( TE WAKACJE KOTKU )

 

co do noresty i holtrasa ....

 

CAŁA KUR2 PRAWDA 

 

PS. NIE UZYŁEM WULGARYZMU ETC ( CENZURA TO BEZ % KUR2 )

 

 

Obecnie to Ty tu cwaniakujesz kolego ;). Myślisz, że znasz mój adres i możesz wszystko, bo to internet? Mylisz się, to nigdy nie wychodzi na dobre.

 

@TOP: Strona balantii jest, była i będzie objęta prawami autorskimi, tak więc nie radzę jej używać, sellać itp.

1384421583-U1041066.png

Opublikowano

3/4 strona mam ;P i wszystkie te pliki co wyieniłeś ;P tylko na co komu to xD teodor .... pleass

 

 

skończ cwaniakować na tym forum wyjdź z domu pobiegaj po plaży w tej swojej gdyni i skończ spinać dupę bardziej ci się to opłaci "kiedyś sie przekonasz" ( TE WAKACJE KOTKU )

 

co do noresty i holtrasa ....

 

CAŁA KUR2 PRAWDA 

 

PS. NIE UZYŁEM WULGARYZMU ETC ( CENZURA TO BEZ % KUR2 )

to nie jest teodor o_0 teodor a teodar to całkiem inne osoby ;)

 

Tak po za tym nie polecam, 3/4 tych plików była na MPC tak samo jak strony

 

Tak po za tym to sprzedaje nellyz xD

Nieregulaminowa sygnatura

Opublikowano

Obecnie to Ty tu cwaniakujesz kolego ;). Myślisz, że znasz mój adres i możesz wszystko, bo to internet? Mylisz się, to nigdy nie wychodzi na dobre.

 

@TOP: Strona balantii jest, była i będzie objęta prawami autorskimi, tak więc nie radzę jej używać, sellać itp.

a ineris.pl? :)

 

@topic

polecam

Opublikowano

@Teodar (Nellyz, nieszczęśliwie dotknięty przez los), powiedz mi czy masz pełne prawa do re-selling'u strony http://scr.hu/0lvv/haq3h ?

 

 

myślisz że on się tym przejmie że nie ma Twojego pozwolenia? podatków nie płacisz pewnie za sprzedane prace więc.. ;p

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...