Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Xvm będzie nielegalny ?


JONNY1999

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Na oficjalnym forum RU znajduje się lista nielegalnych modów. Została ona dzisiaj zaktualizowana i dodano zdanie:

yzKauEO.jpg

„Zakazane jest używanie funkcji „noobmetera” (statystyki i efektywność gry gracza) w jakiejkolwiek konfiguracji XVMa, jak również publikowanie zrzutów ekranu i filmów je zawierających.”

Po chwili post został edytowany i powyższe zdanie zamieniono na:

„Zakazana jest publikacja linków do XVMa (tj. „noobmetera”) we wszystkich sekcjach i działach (na forum).”

 

Szkoda, albowiem XVM to bardzo użyteczny mod pozwalający klasyfikować cele.

 

 

zródło 

http://ftr.wot-news.com/2014/02/22/wg-ru-banning-xvm/

;):)


Opublikowano

Pewnie przez to że pomidorki są obrażane i zniechęcają się do gry, co dla WG jest stratą potencjalnych zarobków.

2vnrryq.png

Pamiętaj o naciśnięciu przycisku lubię to kiedy ktoś ci pomoże! ;D

2974969666.png

Opublikowano

Fake WG pisało już w sprawie XVM i mówili że to jest wskaźnik nie oficjalny i ich nie interesuje .

Klan W-I-R Rekrutuje !

Wymagamy co najmniej jednej IX ale dobrze by było jakby ktoś miał dyszke :) Mamy własny TS3 i świetną atmosferę . Więcej info na priv .

Opublikowano

Fake WG pisało już w sprawie XVM i mówili że to jest wskaźnik nie oficjalny i ich nie interesuje .

 

Nieaktualne dane masz, to WG pisało na oficjalnym forum.

Opublikowano

Pewnie przez to że pomidorki są obrażane i zniechęcają się do gry, co dla WG jest stratą potencjalnych zarobków.

 

No chyba nie sądzicie że to jest argument.

76561198001815076.png
Opublikowano

No chyba nie sądzicie że to jest argument.

To jest wazny argument ale nigdy nie bedzie podany oficjalnie.

Dla WG liczy sie tylko kasa a na glupich pomidorkach zarabiaja jej najwiecej.

860331433165800174608.png

Opublikowano

XVM nie będzie nielegalny według gry.

Piszą tylko, że nie można go będzie udostępniać, dawać nicków, downloadów itp.

Samego XVMa będzie można używać i ściągać z poza forum :)

Opublikowano

Moim zdaniem nie zakażą Xvm , to że ruskom się coś nie spodobało nie oznacza że cała reszta tych..."regionów" ma się dostosowywać.

Opublikowano

Oni mają zniżki i misje, my możemy używać cheatów. I na razie jest taki jakby deal.

Opublikowano

Tylko dla kogo korzystniejszy ? :D

Myśle że dla nas , brak zabezpieczenia przed cheatmi robi swoje .

Klan W-I-R Rekrutuje !

Wymagamy co najmniej jednej IX ale dobrze by było jakby ktoś miał dyszke :) Mamy własny TS3 i świetną atmosferę . Więcej info na priv .

Opublikowano

Tylko dla kogo korzystniejszy ? :D

Myśle że dla nas , brak zabezpieczenia przed cheatmi robi swoje .

Dla noobow ktorzy moga sabie grac na cheatach.

Ci ktorzy graja uczciwie raczej nie maja z tego korzysci i nie sa z tego zadowoleni.

860331433165800174608.png

Opublikowano

Tylko dla kogo korzystniejszy ? :D

Myśle że dla nas , brak zabezpieczenia przed cheatmi robi swoje .

 

Dla newbie na pewno jak już, którzy jeszcze nie potrafią grać.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...