Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

-=♦Cevenis♦=- 1.7.x [Survival][100Slotow][Administracja 17+][Questy]


4sweet

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

!

 

!

 

!

 

 

 

 

 

KONKURS NA VIPA 7 DNI, WYGRYWAJĄ 2 OSOBY

TRZEBA NAPISAC KOMENTARZ POD TYM TEMATEM, Z TWOIM NICKIEM

START NIEDZIELA 16:20

--------------------

Informacje

--------------------

 

» ADRES IP: Cevenis.hopto.org

» SLOTY: 100

» GRACZE: no-Premium i Premium

» WERSJA: 1.7.X 

» TYP SERWERA: Survival

 

 


--------------------

Administracja

--------------------

» [Head@] jurek1113

» [Admin] ...

» [Mod] ...

 

 

--------------------

Kontakt

--------------------

 

W obecnym czasie możecie skontaktować się na 3 sposoby:

» Pw na MPC

» Napisac w grze

» Wyslac emaila [email protected]

 

 

 

--------------------

 Dodatki do gry 
--------------------

 

Znudziły się Tobie serwery, gdzie jest tylko kilka podstawowych pluginów ? My dodaliśmy i wciąż dodajemy nowe pluginy aby gra była przyjemniejsza dla gracza.

 

 

 


--------------------

 

#1 Statystyki, w łatwy sposób możesz zobaczyć 5 mam nadzieję przydatnych informacji:

93976254474172909873.jpg


--------------------

 

#2 Questy, Od teraz możesz grać tak jak wcześniej grałeś. Lecz dodaliśmy plugin na questy który pomaga Tobie w rozgrywce nagrody są od surowców do rang np: vip :) Aktualnie na serwerze mamy zrobionych 23 questy, cały czas są dorabiane.

19062203329244560765.jpg


--------------------

 

#3 Krew, jeżeli zadasz obrażenia narzędziem, pojawia się krew na przeciwniku. Jest to bardzo fajny dodatek, myślę że spodoba Wam się.

14206871012354373294.jpg


--------------------

 

#4 Pochodnia, teraz jeśli wpiszesz komendę /torch gdy trzymasz pochodnie pod tobą tworzy się glowstone który oświetla pobliski teren!

18240900033348050677.jpg

Oraz wiele więcej dodatków znajdziesz.
--------------------

 

 

 

 


--------------------
Rekrutacja

--------------------

 

 

Wzór na Admina:

 

- Wiek :

- Mikrofon + ts3 :

- Podstawowe komendy (0/10) :

- Ortografia (0/10 :

- Jesteś zdolny pomagać graczom jeżeli potrzebują pomocy :

- Napisz minimalnie cztery zdania o swojej osobie :

- Jesteś ogarniętą osobą, nie wyzywasz za byle gówna itd :

- Składka serwerowa :


--------------------

 

Wzór na Moda:

 

- Wiek :

- Mikrofon + ts3 :

- Podstawowe komendy (0/10) :

- Ortografia (0/10 :

- Jesteś zdolny pomagać graczom jeżeli potrzebują pomocy :

- Napisz minimalnie cztery zdania o swojej osobie :

- Jesteś ogarniętą osobą, nie wyzywasz za byle gówna itd :

 

 

KONKURS NA VIPA 7 DNI, WYGRYWAJĄ 2 OSOBY

TRZEBA NAPISAC KOMENTARZ POD TYM TEMATEM, Z TWOIM NICKIEM

START NIEDZIELA 16:20


 

wjub1h.jpg

Opublikowano

- Wiek :13 lat 


- Mikrofon + ts3 :mam


- Podstawowe komendy (0/10) :9/10


- Ortografia (0/10 :9,8/10


- Jesteś zdolny pomagać graczom jeżeli potrzebują pomocy :Tak


- Napisz minimalnie cztery zdania o swojej osobie :Mam na imię Kuba .Interesuję się informatyką i sportem. W minecrafta gram od wersji Alfa. Dziennie gram 3-8 godzin.


- Jesteś ogarniętą osobą, nie wyzywasz za byle gówna itd :Jestem ogarnięty


Opublikowano

 

- Wiek :13 lat 

- Mikrofon + ts3 :mam

- Podstawowe komendy (0/10) :9/10

- Ortografia (0/10 :9,8/10

- Jesteś zdolny pomagać graczom jeżeli potrzebują pomocy :Tak

- Napisz minimalnie cztery zdania o swojej osobie :Mam na imię Kuba .Interesuję się informatyką i sportem. W minecrafta gram od wersji Alfa. Dziennie gram 3-8 godzin.

- Jesteś ogarniętą osobą, nie wyzywasz za byle gówna itd :Jestem ogarnięty

 

Za mało lat, jak już to możesz zostać KidModem. Zdania są za krótkie, reszta jest ok. Odezwę się potem na PW, podaj jeszcze Twój nick.

wjub1h.jpg

Opublikowano

wyglada swietnie ;d jezeli to nie wszystko co napisales to naprawde serwer bedzie dobry i zagram.

 

BIORĘ UDZIAŁ W LOSOWANIE O VIPA NICK: Joopek

 

na serwerze są frakcje?>

Opublikowano

wyglada swietnie ;d jezeli to nie wszystko co napisales to naprawde serwer bedzie dobry i zagram.

 

BIORĘ UDZIAŁ W LOSOWANIE O VIPA NICK: Joopek

 

na serwerze są frakcje?>

Tak na serwerze są frakcje

wjub1h.jpg

Opublikowano

Witam mam pytanie odnośnie moda lub kidmoda, będąc którymś z wymienionych mógłbym grać jako zwykły gracz? Nigdy nie byłem jednym ani drugim, ale myślę, że sprawdziłbym się w tej kwestii. 
 

- Wiek : 18

- Mikrofon + ts3 : Oczywiście

- Podstawowe komendy (0/10) : Dogadamy się 

- Ortografia (0/10 : 9.5/10 Czasami zrobię małą literówkę

- Jesteś zdolny pomagać graczom jeżeli potrzebują pomocy : Staram się

- Napisz minimalnie cztery zdania o swojej osobie : Jestem młodym chłopakiem, w dniach roboczych ćwiczę na siłowni. Pod wieczór
lubię wejść na minecrafta. Niestety zwykłe serwery mi się znudziły i tutaj byłaby to mała alternatywa dla codzienności.

- Jesteś ogarniętą osobą, nie wyzywasz za byle gówna itd : Naturalnie


I biorę udział w konkursie o vipa

Nick: minecraftsoby

9625174_4_25.png
 

Opublikowano

Witam mam pytanie odnośnie moda lub kidmoda, będąc którymś z wymienionych mógłbym grać jako zwykły gracz? Nigdy nie byłem jednym ani drugim, ale myślę, że sprawdziłbym się w tej kwestii. 

 

- Wiek : 18

- Mikrofon + ts3 : Oczywiście

- Podstawowe komendy (0/10) : Dogadamy się 

- Ortografia (0/10 : 9.5/10 Czasami zrobię małą literówkę

- Jesteś zdolny pomagać graczom jeżeli potrzebują pomocy : Staram się

- Napisz minimalnie cztery zdania o swojej osobie : Jestem młodym chłopakiem, w dniach roboczych ćwiczę na siłowni. Pod wieczór

lubię wejść na minecrafta. Niestety zwykłe serwery mi się znudziły i tutaj byłaby to mała alternatywa dla codzienności.

- Jesteś ogarniętą osobą, nie wyzywasz za byle gówna itd : Naturalnie

 

 

I biorę udział w konkursie o vipa

 

Nick: minecraftsoby

Nie ma potrzeby grania jako zwykły gracz, jeżeli masz moderatora. Nie ma on takich komend na dodawnie sobie itemków itd. Jedynie takie aby ogarnąć serwer. Wyłączanie chatu,czyszczenie,bany itd.

wjub1h.jpg

Opublikowano

Za mało lat, jak już to możesz zostać KidModem. Zdania są za krótkie, reszta jest ok. Odezwę się potem na PW, podaj jeszcze Twój nick.

Mój nick : M3doza a co do wieku. Wiek to nie wszystko liczą się umiejętności :)

Opublikowano

Mój nick : M3doza a co do wieku. Wiek to nie wszystko liczą się umiejętności :)

Tak to prawda, teraz możecie wejść na serwer i popatrzec jak buduję :D. Start o 16:20

wjub1h.jpg

Opublikowano

Zapowiada sie swietnie

Dziękuje za pozytywną opinię. Przypominam start o 16:20, Teraz możecie wejść i popatrzeć.

wjub1h.jpg

Opublikowano

== Podanie na Moda ==

 

- Wiek : 16

- Mikrofon + ts3 : Jest

- Podstawowe komendy (0/10) : 6

- Ortografia (0/10 : 8

- Jesteś zdolny pomagać graczom jeżeli potrzebują pomocy : Owszem, służę pomocą każdemu. :)

- Napisz minimalnie cztery zdania o swojej osobie : Jestem chłopakiem pogodnym, lubię pomagać innym. Jak na swój wiek jestem bardzo miły i życzliwy jak to sądzą inni. Interesuje się infromatyką a zwłaszcza grafiką oraz grą w siatkówkę. Na imię mam Sebastian i pochodzę z Gdańska. :)

- Jesteś ogarniętą osobą, nie wyzywasz za byle gówna itd : Ogarnięty i przyjazny. Trudno mnie wkurzyć .. ;)

 

=====


Co do konkursu to nick: Sebaaa

:)

Opublikowano

 

== Podanie na Moda ==

 

- Wiek : 16

- Mikrofon + ts3 : Jest

- Podstawowe komendy (0/10) : 6

- Ortografia (0/10 : 8

- Jesteś zdolny pomagać graczom jeżeli potrzebują pomocy : Owszem, służę pomocą każdemu. :)

- Napisz minimalnie cztery zdania o swojej osobie : Jestem chłopakiem pogodnym, lubię pomagać innym. Jak na swój wiek jestem bardzo miły i życzliwy jak to sądzą inni. Interesuje się infromatyką a zwłaszcza grafiką oraz grą w siatkówkę. Na imię mam Sebastian i pochodzę z Gdańska. :)

- Jesteś ogarniętą osobą, nie wyzywasz za byle gówna itd : Ogarnięty i przyjazny. Trudno mnie wkurzyć .. ;)

 

=====

Co do konkursu to nick: Sebaaa

:)

 

Rozpatrzymy twoje podanie . ~Admin M3doza

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...