Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

VayToSpam - E-Mail Spammer by Vayner


Vayner

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wiele osób mnie prosiło o zrobienie "E-mail bombera" a więc ukazuje się:

VayToSpam! 

Jest to program wykonany przez Vaynera (mnie xD) jak sama nazwa wskazuje,

jest to program do "spamu", wpisujemy dane do zalogowania się (e-mail)

oraz dane naszej "ofiary".

aktualnie VTS obsługuje tylko poczty gmail, oraz o2 (do zalogowania się)

ale wysyłać można na każdą pocztę.

Gwarantuje że nie przechowuję waszych danych!

Prosiłbym o nie dekompilowanie kodu i nie umieszczanie go na forum!

Download (język POLSKI) 2.0:

 

 

 

Download (język ANGIELSKI) 2.0:

 

 

 

Download (język NIEMIECKI) 2.0:

 

 

 

Download (język Portugalski) 2.0:

 

 

 

Download (język CHIŃSKI) 2.0:

 

 

Skan (0 wirusów jak zawsze <3):

 

 

 

Zrzut ekranu:

va-jxuofmojqyendsiuvcgr.jpg

- Czytał pan nasz regulamin?

- Nie...

- Witamy na pokładzie!

MPCFORUM

Opublikowano

Programik dosyć fajny , jeśli ktoś tak boi się o swoje passy do maila niech zrobi sobie nową pocztę , a wrócę jeszcze do programu , ile tym można spamować ?

Opublikowano

Programik dosyć fajny , jeśli ktoś tak boi się o swoje passy do maila niech zrobi sobie nową pocztę , a wrócę jeszcze do programu , ile tym można spamować ?

Spamować możesz bez końca, program co 3 sekundy wysyła e-maila do podanej osoby.

- Czytał pan nasz regulamin?

- Nie...

- Witamy na pokładzie!

MPCFORUM

Opublikowano

Aż ktoś nie zgłosi do odpowiednich władz że, złamał przepis w kodeksie karnym.

http://www.eporady24.pl/co_to_jest_spam_prawne_regulacje_i_kary_za_spamowanie,pytania,17,109,2116.html

Serio, myślisz że jak spamujesz chociażby koledze to odrazu pójdzie z tym na policje?

- Czytał pan nasz regulamin?

- Nie...

- Witamy na pokładzie!

MPCFORUM

Opublikowano

Zależy jaki typ człowieka. 
Znów moim zdaniem robisz trochę bezużyteczne programy. Program zawiera parę linijek i prestrzeń SMTP. Chociaż mógł byś dodać wątki do obsług kilku maili w jednym momencie. 

Opublikowano

Aż ktoś nie zgłosi do odpowiednich władz że, złamał przepis w kodeksie karnym.

http://www.eporady24.pl/co_to_jest_spam_prawne_regulacje_i_kary_za_spamowanie,pytania,17,109,2116.html

Z tym do kogo będę spamował to już będę uważał bo tak jak napisał up , raczej nikt z moich kolegów nie pójdzie na policje "bo mu spamuje na mailu" a raczej da mi w pysk przy najbliższej okazji , i jeszcze co do twojej "krytyki" , grunt że coś robi i chce sie uczyć , pokazuje nam tu swoje umiejętności , wiadomo.. Nikt nie jest najlepszy odrazu.

To tyle z mojej strony.

Opublikowano

Aktualizacja 2.0

poprawa designu, dodanie kilku nowych języków!

- Czytał pan nasz regulamin?

- Nie...

- Witamy na pokładzie!

MPCFORUM

Opublikowano

Serio nie potrafiłeś zrobić jednego combo boxa z wybieraniem języków, tylko musiałeś zrobić aż 5 programów z takim samym kodem tylko innymi labelami ? 

 

omg...

Opublikowano

Program powinien być bardziej przejrzysty ;p dodatkowo jak to spammer powinna być opcja wyboru opóźnienia + zakładki na konfiguracje (username itp) żeby wszystko nie było na jednej formie 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...