Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

AMD Phenom II X4


mitrix169

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

 

Moglibyście mi znaleść procesor AMD Phenom II X4 tak do 330zł ? Taki który nie był katowany itp. Proszę o pomoc ponieważ 9 marca mam urodziny i właśnie chciałem wybrać procesor. Procesor powinien być dobry do renderingu, nagrywania, będzie działał z GTX 650Ti Boost 1GB GDDR5 od Palita.

 

Ten byłby dobry?

http://allegro.pl/amd-phenom-ii-x4-955-black-edition-box-i4000517494.html
Opublikowano

Na tym procku AMD Phenom II X4 965BE 3,4Ghz z kartą GTX 650Ti Boost 1GB GDDR5 raczej będę mógł nagrywać frapsem w 120FPS bez spadków minecrafta, tak ?

Opublikowano

Raczej tak, z 4gb RAM bd looz. Ja mam GTX 650Ti MSI boost z Phenomem x4 960T @ 4.4Ghz i lata ładnie, wszystkie gry na full HD i dobre ustawienia (aa, MSAA, AF itd mam ustawione na wysoki poziom) i stałe 40FPS w każdej grze będzie (są wyjątki takie jak C3 itd )

1372333810-U137250.jpg

Opublikowano

W wiekszosci gier gpu jest bardziej obciazane pod wzgledem mocy obliczeniowej uzywanej, ale obie czesci musza byc mocne. Sa jednak gry w ktorych procesor jest duzo wazniejszy, chociazby battlefieldy, skyrimy...

Moje posty:  100 200 300 400 500 600 700 800 900 1000 1100 1200 1300 1400 1500 1600 1700 1800 1900 2000

Opublikowano

do 300 nawet fenka możesz brać, dość opłacalny zakup bo lepszy i5 zaczyna się od 450-500 zł. Pastę używam Zalmana STG2, jest dobry

Opublikowano

Jest duża różnica wydajności między 945 a 965be nie kręconym ? Bardzo proszę o szybką odpowiedź, to ważne ;/

 

Dobra, nie czekałem i zalicytowałem.

Opublikowano

I najlepiej jakieś chłodzenie, bo box'owe to taka suszara, że masakra.

 

 

@Misiekantos253

 

Kogo moje oczy widzą, dawno cie nie widziałem w tym dziale, uszanowanko ;)

1372333810-U137250.jpg

Opublikowano

Chłodzenie dokupię trochę później, ale jest problem, przelicytowali za 307zł ;/ Podacie inny procesor który mogę zalicytować ?

A i jakby co to płytę mam MSI 760GM - P21(FX), także procek będzie pasował.

 

O mam procesor, ten mógłby być? Jeszcze chłodzenie dorzuca ;) To ważne, 3 godziny do końca!

http://allegro.pl/amd-phenom-ii-x4-955-3-2ghz-be-ac-freezer-7-pro-i3982783302.html
Opublikowano

Tak, sprobuj... do 330zl licytuj, pozniej sprzedasz cooler bo on do OC sie nie nadaje, niewiele lepszy od boxa ale cichszy

Moje posty:  100 200 300 400 500 600 700 800 900 1000 1100 1200 1300 1400 1500 1600 1700 1800 1900 2000

Opublikowano

tz tak 840<945<965<1065t

 

Różnica w normalnym użytkowaniu bez OC jest przecietna natomiast po OC 6 jajowiec bedzie od 4 jajowca w grach szybszy

 

Myśle że za 350zł można wyrwać już używanego 1065t który już ma swoje lata ale daje dalej rade :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...