Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zakończony][Tekst] BrudnyFunk vs. TaNzHasztagiem


BrudnyFunk

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

1390926881-U173186.png

 

Wyzywający: BrudnyFunk
Wyzywany: TeNzHasztagiem
Wstawienie prac do: 3 dni
Głosowanie do: 3 dni
Tematyka: Marzę o...
Notatka: Piszemy 16 wersów, życzę powodzenia.

a4yfzc.png


Shut the fuck up!


Opublikowano
Nie marzę o willi z basenem, ani o domku nad jeziorem,

Marzę o sensimilli i wenie, wysiąść z pociągu na peronie.

Iść w obojętnie którą stronę, byle z dala od fałszu,

Na kłamstwo się nie nabiorę, przypływa fala relaksu.

Dla rapu zrobię wszystko już, jest marzeniem moim tu,

I chociaż nie od kołyski, to na pewno aż po grób.

Chcę by znikły wszystkie łaki, na zawsze i bezpowrotnie,

Rap będzie lepszy bez takich, same skillsy i konkret.

O takim rapie właśnie marzę i marzyłem od zawsze,

Nie powinno się żyć marzeniami? Zrealizuję to, poważnie.

Wiem, że tak zrobić potrafię, nie odpuszczę bez wygranej,

Bo straciłbym swoją twarz, na którą sobie zapracowałem.

Mam talent ? W chuj, taki żeby spierdolić wszystko,

Więc marzę również o tym, by w końcu mi coś wyszło.

Nie umiem patrzeć w przyszłość, nie jestem Wróżbita Maciej,

Wiem, że będzie spoko, jak się spełnią wszystkie z marzeń.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...