Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Pytanie dotyczące EQ do EXPa


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemka otóż mam małe pytanie dot. eq exp. 

Jakie itemy dobrać żeby w miarę sensownie expić i nie padać. Chodzi tylko o  bizu broń i zbrojkę mam dobrą, na bonach się znam.  :)

Opublikowano

fms/trutka sr jak najlepiej+ sila do tego i kd potwora/kryta/przeszywki

 

bizu hmm....

 

naszyjnik : hp omdlenie strzaly rege pz

bransa ; hp, do pz , ludzi/diably

butki : hp omdlenie strzaly + cos jeszcze

tarcza : nno ludzi/diably / blok

kolce  ludzi diably strzaly

helm ludzi strzaly diably szybkosc ataku np. :D

 

na sateo dziala bon diably jak i ludzi ;)

Opublikowano

fms/trutka sr jak najlepiej+ sila do tego i kd potwora/kryta/przeszywki

 

bizu hmm....

 

naszyjnik : hp omdlenie strzaly rege pz

bransa ; hp, do pz , ludzi/diably

butki : hp omdlenie strzaly + cos jeszcze

tarcza : nno ludzi/diably / blok

kolce  ludzi diably strzaly

helm ludzi strzaly diably szybkosc ataku np. :D

 

na sateo dziala bon diably jak i ludzi ;)

Dobra bony, a jakie to bizu ma być ? Ametyst,łzy itp

Opublikowano

Dobra bony, a jakie to bizu ma być ? Ametyst,łzy itp

lzy najlepiej , nie wiem czy na imetin sie przerabia potem wyzej

 

@krnfx  do mnie te slowa ?

nie podałem mu eq perf do expa ale wystarczy zeby ogarnąć w grocie

 

 

Ps.> bufka do tego zrób i lajt ;)

  • 1 miesiąc temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...