Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Założenie konta na PBE.


Creative

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ile mniej więcej czeka się na odpowiedź Riotu na prośbę o założenie konta na PBE, jeśli wysłałem im formularz zgłoszeniowy na chęć testowania postaci, skórek i błędów na PBE ? Wysyłałem to chyba na początku miesiąca, na początku moich ferii (1 luty).

ezgif-com-effects.gif

Opublikowano

Z tego co wiem, to Riot nie robi indywidualnie kont dla Użytkowników.

Kiedyś była możliwość założenia "masówek", gdyż rejestracja była publicznie otwarta.

Na chwilę obecną jest zamknięta. Jeśli będzie otwarta - Riot da znać.

Opublikowano

Z tego co wiem, to Riot nie robi indywidualnie kont dla Użytkowników.

Kiedyś była możliwość założenia "masówek", gdyż rejestracja była publicznie otwarta.

Na chwilę obecną jest zamknięta. Jeśli będzie otwarta - Riot da znać.

 

Teraz można się zgłosić, na ochotnika i oni wybierają potem i dają odpowiedź. Pytanie brzmi, ile mniej więcej trzeba na odpowiedź czekać. 

ezgif-com-effects.gif

Opublikowano

Ja czekam od początku tego gunwa jak poinformowali o tym, że można się zgłaszać. Banów nie miałem ale teraz to kij im w pysk. Także równie dobrze możesz nigdy nie dostać konta.

Opublikowano

Zazwyczaj dostają je streamerzy, youtuberze itd.

tumblr_nrthjyZ6c31u4ug6zo1_500.gif
exMPC Media Team Lider || exMPC Graphic Team || exModerator || exMentor || VIP

Opublikowano

Zazwyczaj dostają je streamerzy, youtuberze itd.

 

Teraz to trochę nie fair, bo każdy ma prawo brać w tym udział. 

ezgif-com-effects.gif

  • 2 lata później...
Opublikowano

Rito napisało kiedyś że jak będą testowali np: Garena lub robili u niego zmiany to wezmą graczy garena. Nikt nie daje wiary? Mój kolega z 400k na ryzie się dostał miesiąc temu.

Opublikowano

Przy wypełnianiu ankiety tak to można nazwać Miałeś do wybrania twoja ulubioną linie Czy coś.

I Riot to bierze pod uwagę i I w tedy wybiera. Jest to dziwne lecz tak jest.

tumblr_nraeqbeDVI1uvdps4o1_500.gif

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...