Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Kolorowe napisy po wyjściu z regionu.


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jak zrobić w world guardzie aby po wyjściu z regionu nie była biała wiadomość tylko kolorowa. Chyba że to jakiś inny plugin napiszcie jaki!

 

Dam 5 lajków za pomoc do godziny 24!

Opublikowano

daj &1 to wiadomość będzie czerwona. 

Poszukaj w google kodów kolorów.

1390144171-U592769.png


Opublikowano

Jak dodam &2 To nie zmienia koloru tylko do wiadomości dopisuje te &2 do wiadomości np: "&2Wiadomość"

Opublikowano

Jeśli jesteś kimś z SquareLife - propsik, na serwerze gram i jest zajebardzofajnie :D 

on region leave:
	if region name is "nazwa_regionu":
		send "Wiadomosc_kolory_dzialaja_normalnie"

chętnie napiszę dla was więcej :D

3foc.png

Szukam sponsora na prawdopodobnie jeden z najlepszych serwerów RolePlay jaki powstanie. Na razie tylko zarys.

Opublikowano

Jak zrobie reloada to pisze że to jest źle:

 

[21:48:31 ERROR]: [skript] can't understand this event: 'on region leave' (dropstone.sk, line 20: 'on region leave:')

[21:48:31 ERROR]: [skript] can't understand this event: 'on region join' (dropstone.sk, line 23: 'on region join:')

Opublikowano

@KAM

Pierdolisz nie trzeba.

on region exit of Nazwa_regionu
	send "Wiadomosc_kolory_dzialaja_normalnie"

Może to?

3foc.png

Szukam sponsora na prawdopodobnie jeden z najlepszych serwerów RolePlay jaki powstanie. Na razie tylko zarys.

Opublikowano

@KAM

Pierdolisz nie trzeba.

on region exit of Nazwa_regionu
	send "Wiadomosc_kolory_dzialaja_normalnie"

Może to?

Tak to zadziała

 

 

@Rynichu

 

Potrzebny ponieważ w zwykłym skripcie nie ma opcji z regionów oraz craftingu rzeczy :)

Ech, jak nie ma jak jest? :)

http://njol.ch/projects/skript/doc/events/#region_enterleave

|----Jedyny serwis z darmowymi skinami!----|


|------------Darmowe-Skiny.PL---------------|


|----Skiny i przedmioty do CS:GO, TF2----|


|------------------------------------------------|


|DOTA2, WarFrame i innych gier ze Steama!|


|--------------Start: NIEDŁUGO!!!--------------|

Opublikowano

nie działą : 

[23:26:11 ERROR]: indentation error: expected 0 tabs, but found 1 tab (leave.sk, line 2: 'send "&6>> &4Opusciles teren Non-PVP"')

[23:26:11 ERROR]: invalid line - all code has to be put into triggers (leave.sk, line 1: 'on region exit of Spawn')

Opublikowano

nie działą : 

[23:26:11 ERROR]: indentation error: expected 0 tabs, but found 1 tab (leave.sk, line 2: 'send "&6>> &4Opusciles teren Non-PVP"')

[23:26:11 ERROR]: invalid line - all code has to be put into triggers (leave.sk, line 1: 'on region exit of Spawn')

 

Nawet ten przykład na stronie skriptu nie działa mi....

Ech... jak nie działa, jak działa? Źle to skopiowałeś, łap poprawne:

on exit of region Spawn:
    send "&6>> &4Opusciles teren Non-PVP"

Czekam na 5 lików :D

|----Jedyny serwis z darmowymi skinami!----|


|------------Darmowe-Skiny.PL---------------|


|----Skiny i przedmioty do CS:GO, TF2----|


|------------------------------------------------|


|DOTA2, WarFrame i innych gier ze Steama!|


|--------------Start: NIEDŁUGO!!!--------------|

Opublikowano

Ech... jak nie działa, jak działa? Źle to skopiowałeś, łap poprawne:

on exit of region Spawn:
    send "&6>> &4Opusciles teren Non-PVP"

Czekam na 5 lików :D

A jaka wersja jest potrzebna? 2.02 wystarczy?

Opublikowano

A jaka wersja jest potrzebna? 2.02 wystarczy?

To niestety działa od 2.1 ;d

|----Jedyny serwis z darmowymi skinami!----|


|------------Darmowe-Skiny.PL---------------|


|----Skiny i przedmioty do CS:GO, TF2----|


|------------------------------------------------|


|DOTA2, WarFrame i innych gier ze Steama!|


|--------------Start: NIEDŁUGO!!!--------------|

Opublikowano

WG ma osobna notacje kolorow poszukaj na ich stronie

To może byś podał a nie kazał mi szukać?

Opublikowano

Linka nie ma, musisz ściągnąć 2.02 i updatetować 

|----Jedyny serwis z darmowymi skinami!----|


|------------Darmowe-Skiny.PL---------------|


|----Skiny i przedmioty do CS:GO, TF2----|


|------------------------------------------------|


|DOTA2, WarFrame i innych gier ze Steama!|


|--------------Start: NIEDŁUGO!!!--------------|

Pomocnik
Opublikowano

/rg define nazwa regionu

/rg flag nazwaregionu greeting &3 opis

/rg flag nazwaregionu farewell &3 opis

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...