Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Jaki serwer mógłbym wykonać?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

X


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


______________________________


 


Witajcie, MPCForumowicze!


 


Przychodzę do Was z pytaniem,


jakiego serwera


Wam brakuje i jaki


chcielibyście ujrzeć w świetle innych?


 


 


Co sądzicie o moim pomyśle:


 


► Treningowy serwer Skyblock.


 


Pozdrawiam i proszę o rozwiniętą opinie.


 


______________________________


Opublikowano

moglbys wykonac jakiegos innowacyjnego harcora, tzn. jakis nowy teren (nie taki zwykly), jakies nowe systemy urozmaicajace gre itp.

 

PS: sorki za bledy ale jestem na niemieckiej klawiaturze

Opublikowano

Treningowy SkyBlock, czemu nie.

Jeżeli ulepszysz go w różnorakie modyfikację, chętnie zagram :) 

 

 

Powodzenia życzę. 

Opublikowano

Dzięki, za wszystkie opinie, chyba postaramy się (Ja i moja ekipa) wykonać innowacyjny serwer HardCore. Lecz myślę, nad tym Treningowym SB.

Opublikowano

Oczywiście decyzja należy do Ciebie, ale na HC będziesz miał więcej osób ;) 

Jeżeli wybierać SB lub HC, to wolę zdecydowanie HC.

 

 

Powodzenia w pracach. 

Opublikowano

Oczywiście decyzja należy do Ciebie, ale na HC będziesz miał więcej osób ;)

Jeżeli wybierać SB lub HC, to wolę zdecydowanie HC.

 

 

Powodzenia w pracach. 

 

 

Nie zaprzeczę, że gracze to miła sprawa ;-). Też chyba sądzę, że HC będzie dobrym wyborem.

Opublikowano

malo jest serwerow tekki / hexit

 

 

Dzięki za opinię, lecz raczej nie będę robił serwera na innym silniku niż Bukkit/Spigot.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...