Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

STORYCRAFT : freeBuild & MiniGames ---> Nowy serwer Minecraft 25 slotów


Marrob99

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

 StoryCraft


 


Typ:   FreeBuild & MiniGames


Wersja: 1.7.4/1.7.2


 


 


 


IP serwera


storycraft.fhmc.pl


(*lub:46.29.18.169:9225)


 


 


 


Non-Premium


 


 


 


 


MiniGames:


- One In The Chamber (OITC)


- TnTrun


-SurvivalGames


-MobArena


(niedługo dodamy: Dragon Escape, VampireZ,TheWalls, HnS)


 


 


 


 


Opis


Autorskie mapy


osobisty konfing pluginów


sprawna administracja


wiele zajęć


 


Panel Serwerowy


post-1101439-0-71120200-1393762058.png


 


 


Na serwerze znajdziecie wiele zajęć. SurvivalGames, TnTrun, mobarena,OITC,TheWalls,DragonEscape i wiele więcej. Do tego są działki o wymierach 35x35. Ciekawe mapki i urozmaicony tryb rozgrywki :)


Rekrutacja na przewodników


Własna strona,forum i automaczny ItemShop


Bogaty sklep na serwerze (adminshop)


Szybko i sprawny kontakt z administracją


 


 


 


Screeny


post-1101439-0-41072000-1393761650_thumb.png


post-1101439-0-10425500-1393761662_thumb.png


post-1101439-0-44613400-1393761672_thumb.png


post-1101439-0-56437900-1393761687_thumb.png


post-1101439-0-64715700-1393761699_thumb.png


post-1101439-0-41833500-1393761726_thumb.png


post-1101439-0-99043000-1393761741_thumb.png


post-1101439-0-36705500-1393761755_thumb.png


post-1101439-0-73227700-1393761772_thumb.png


post-1101439-0-65639900-1393761786_thumb.png


Pomóż nam się rozwinąć! Wejdź na serwer z kolegami!


 


Życzymy miłej gry!


Opublikowano

Spoko serwer, warto zagrać, spoko administracja ;)

Polecam ;D

 

PC spec: MONITOR: 1. ASUS 27' 2. BenQ 24'
PHONE:   LG G3/G4  | CPU; Intel i7 |  RAM; KINGSTON 16GB HypX (2x8GB)         |  PSU; Corsair AX1200i              |  GPU; GeForce GTX 980  |  CASE; SilentiumPC Gladius X80 Pure Black
MOUSE;  Zowie FK2  |  KEYBOARD; SS APEX #fnatic edition & Qpad MK-85 Pro Gaming  |  HEADPHONES; Qpad QH-85  |  MOUSEPAD; Razer Goliathus

 

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...