Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Co wy na powrót do korzeni [Serwer Tekkit 1.2.5] [Wypali] ?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

byłby ktoś zainteresowany zagraniem na serwerze tekkit podobny serwer jaki był MyTylkoGramy może pamiętacie najlepszy serwer tekkit 

 

wszystko w EE2 odblokowanie 

 

ktos chętny do pomocy przy serwerze:

 

skype: TheRadio112

 

albo PW 

b_560_95_2.png

Opublikowano

TheRadioo dzisiaj najbardziej opłaca się mieć najnowszą wersję ponieważ większość dzieci aktualizuje minecrafta do najnowszej wersji i nawet nie mają pojęcia jak zmienić wersję na wcześniejszą...

Opublikowano

Wszystko odblokowane z EE? Czyli masa bugów na kopiowanie będzie dostępna... No nie wspominając o możliwościach griefowania...

 

Tak w ogóle to lepsza byłaby własna paczka na 1.5.2 z EE3, IC2 i te nowsze mody, gdyż teraz większość się pozmieniało w modach i już się ludzie przyzwyczaili do tych nowości

Opublikowano

Ja nie wiem. To zależy co kto lubi. Ja np. wole mody przygodowe, a za technicznymi nie przepadam. Zależy też jaką serwer będzie miał reklamę, ile slotów, czy będą lagi.

Według mnie lepiej byłoby stworzyć własną paczkę modów (na wersji 1.4.7+ bo na tej wersji ludzie jeszcze przeżyją). Ale to jest tylko moje zdanie.

Pozdrawiam

Opublikowano

Wszystko odblokowane z EE? Czyli masa bugów na kopiowanie będzie dostępna... No nie wspominając o możliwościach griefowania...

 

Tak w ogóle to lepsza byłaby własna paczka na 1.5.2 z EE3, IC2 i te nowsze mody, gdyż teraz większość się pozmieniało w modach i już się ludzie przyzwyczaili do tych nowości

wszystkie bugi da się zablokować ale np:

kilofy młoty itp będą wyłączone na danej mapie a na surowcowej będą działać 

pierścienie  zablokowanie używanie ale np: latanic można 

owszem ze parę itemów będzie zablokowanie bo się nie da inaczej 

 

 

i ee3 jest lipne bo to nie to samo co ee2 jest lepsze 

b_560_95_2.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...