Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Co sądzicie o pomyśle delegalizacji wyrobów tytoniowych w polsce?


Hehehuana

Rekomendowane odpowiedzi

Uczeń
Opublikowano

Po chuj to delegalizowac bo ludzie sie trują? Jak sie trują to ich sprawa dla mnie moze byc wszystko legalne kazdy robi ze soba to co chce


Paktofoniczny_eune_64_2_logo.png



Opublikowano

Po chuj to delegalizowac bo ludzie sie trują? Jak sie trują to ich sprawa dla mnie moze byc wszystko legalne kazdy robi ze soba to co chce

 

Wiesz, dla mnie nie jest przyjemnością wąchania tego ścierwa na przystanku czy nawet idąc chodnikiem.

Powinno to zakazać, sam syf.  Jest wiele innych, lepszych rzeczy na odstresowanie.

Uczeń
Opublikowano

Wiesz, dla mnie nie jest przyjemnością wąchania tego ścierwa na przystanku czy nawet idąc chodnikiem.

Powinno to zakazać, sam syf.  Jest wiele innych, lepszych rzeczy na odstresowanie.

Dlatego jest zakaz palenia na przystanku.

Mnie to tam lata bo sam nie pale i nie lubie tego smrodu ale pomyslcie ze mozna bylo by do paki trafic za palenie papierosa (delegal) dla mnie taka sytuacja jest smieszna i abstrakcyjna


Paktofoniczny_eune_64_2_logo.png



Opublikowano

Haha, a najsmieszniejsze byloby to co by robily gimbuski na przerwie przed "sprawdzianem s pszyry" zeby sie odstresowac, jak by zdelegalizowali  :D

No ja jestem za delegalizacja ; PP

74610_14_07_13_11_19_13.png;3

Sygnatura by Yasutora

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...