Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jakie czołgi dają najwięcej frajdy ?


mateusz6-9

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

T18 - łan szot, łan frag

T40 - Jw

Hetzer - jw

Kv-1s - op lufa, dobra mobilność

Brytyjska arta 6t (fv) - co 10 sec shot, bardzo mobilna,

WTF E-100 - najlepszy czołg w grze

Fv (Brytyjski TD) - Bije po 2000 na strzał.

 

Cheffee - Mobilność, działko, magiczny czołg... 

Opublikowano

Zalezy kto co lubi dla kazdego to moze byc cos innego

 

is3

is7

su152

su100

typ64

t34-1

t34-2

110

amx 12t

amx 13 90

lorr 40t/amx 50 100

amx m4 45

t18

hellcat

t30

t110e4

t29

t32

elc amx

hetzer

stugiii

860331433165800174608.png

Opublikowano

T-50-2 (przed kasacją)

T-50 (przed nerfem)

Chaffee (czasami)

Cromwell

ELC AMX

Alecto

Pz. I C

Opublikowano

Generalnie zależy co kto lubi, większość V, VI oraz VIII tierów to bardzo przyjmene czołgi, osobiście polecam KV-1s, IS-3, KV-2 i PZ III/IV.

Opublikowano

T-50-2 (przed kasacją)

T-50 (przed nerfem)

Chaffee (czasami)

Cromwell

ELC AMX

Alecto

Pz. I C

 

Po co wypisywać czołgi, których nie ma lub są do niczego? Oo

 

FV215b 183 - Mobilny, średniego rozmiaru, świetne działo, na którym ze złota wchodzi 2000 obrażeń w czołg (trzeba znać weak spotsy). Jeżeli dwa czołgi się przytulają to obrażenia wejdą we dwóch (na zasadzie arty),

Waffenträger auf E 100 - Mobilny, ogromny i świetne działo gdzie posiada sześć pestek gdzie każda zadaje średnio 560 obrażeń czyli w sumie daje 3360 obrażeń (Maus na magazynek). Niestety tą linią trzeba umieć grać, bo pierwsze bitwy IX przeklinałem ją...

Hellcat - Bardzo mobilny, dobre camo, i świetne działko. Fajnie można na nim załogę szkolić i dobrze gra się nim na kompaniach.

Hetzer - działo ,,troll" + złoto = czołgi na hita (łan szot łan kill).

ELC AMX , AMX 13 90 - chyba nie muszę tłumaczyć. :)

Opublikowano

Dla mnie to będzie tak :

 

T18 - świetny pancerz i na trollu jak potrafisz trafić 2-3t na strzał.

Hetzer - To samo co u t18, troll mega.

Jgtiger - Świetny pancerz na 9t, górna płyta trudna do przebicia. Co 9 sec bijesz średnio po 600 -/+

Hellcat - Najlepsza 6t, świetne camo, świetny do świecenia i dobre działo, jedyny minus dmg na min.

T-62A - Wieża nie do przebicia, nawet na goldzie są trudności. Działo świetne, co 5 sec po 320 i strasznie mobilny.

13 90 - Chyba najlepszy spoter 8t, magazynek i świetne camo = masakrator.

UggNk9.gif


ExMod WoT SP  ExLider MMT exMentor


http://www.twitch.tv/jugensik


Opublikowano

WT E100 jest OP ale tylko w rękach dobrego gracza :>

signature.png
113; 121; AMX 50B; AMX 50 Foch; Bat-Chatillon 25t; E100; VK 72.01 (K); FV215b (183); T110E5; IS-7; Object 263; Object 268; STB-1;

T34; IS6; Fcm 50t; Fcm36Pak40; T-15; VK 72.01 (K); T1E6; T26E4; T26E3
ESL: 28,729 golda + 28€

Opublikowano

WT E100 jest OP ale tylko w rękach dobrego gracza :>

 

Pomidor też tym czołgiem zdziała cuda, przykładem jest dawits.

 

AntyWarn: Każdy czołg może dawać frajdę

Opublikowano

Moim zdaniem każdy czołg daje dużo frajdy, tylko trzeba umieć nim grać.
Jak dla mnie największym funmakerem jest Ferdi i SU-100. Ferdi z powodu świetnego działa i znośniej mobilności z czasami dingującym pancerzem, a SU-100 to połączenie wszystkiego: OP działo, świetne camo, dobra mobilność, niezły pancerz i niezły zasięg widzenia.

Do tego:
Jackson - świetne działo, dobre camo, niezła mobilność, wieża i dobry zasięg widzenia.
BDR G1B - działo... i w sumie tyle, co i tak robi z niego rozpruwacza wszechświata

I nie dam tutaj Hetzera czy T18, bo mi nie sprawia frajdy jazda czołgiem, który ma wszystko na strzała na swoich tierach i ludzie nie umieją go przebić. Jak dla mnie to zwykłe noobstwo, bo zagrać takim czymś umie każdy.

Opublikowano

Cruiser III - świetny zasięg widzenia i dobra penetracja - pogromca T18

T18, Hetzer - chyba nie trzeba tłumaczyć.

Pz II - Pancerz, działko.

L. Traktor - Zasięg widzenia.

Tortoise - Piękne działko, nie zły pancerz.

10 TD brytyjski - działko.

KV-1s - działko, mobilnośc.

2vnrryq.png

Pamiętaj o naciśnięciu przycisku lubię to kiedy ktoś ci pomoże! ;D

2974969666.png

Opublikowano

elc amx, gówno które może stanąć pod czołgiem tak że on nie może po niego opuścić lufy.
pomijając to że jest mały i ma zajebiste działo.

shoob.png

Opublikowano

Każdy czołg daje frajdę mi frajdę sprawia np. OBJ. 704 potrafi nieźle pie****, i jak wiesz gdzie jaki czołg ma ammo to po czołgu .

 

E25 - czołg po prostu dla frajdy camo zaje..... bije po 100+/- w 2,5s boski :D

 

T62A - bardzo fajny medzik .. sprawia wiele frajdy

Opublikowano

Proponuje zamknąć temat, bo niedługo znajdują się tu wszystkie czołgi z gry...

@topic

Zapomniałem o dwóch przyjemnych czołgach.

T32- dobra lufa, szybki, odbija sporo, b. dobra wieża.

AMX 50 100 - Szybki, zwrotny, posiada 6 pestek z czego 5 pestek wystarcza na zabicie VIII.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...